احتمال معرفی ساعت هوشمند Watch W7 در کنار ۴۰ تین کیو توسط ال جی

احتمال معرفی ساعت هوشمند Watch W7 در کنار ۴۰ تین کیو توسط ال جی

ال‌جی ظاهرا قصد دارد در رویداد هفته‌ی آینده خود در کنار وی ۴۰ تین‌کیو، از ساعت هوشمند جدیدی مبتنی بر Android Wear به نام Watch W7 رونمایی کند.

در رویداد ۱۱ مهر (سوم اکتبر) ال‌جی‌، احتمالاً علاوه بر گوشی هوشمند ال‌جی وی ۴۰ تین‌کیو، ساعت هوشمند جدیدی مبتنی بر Android Wear به نام ال‌جی Watch W7 نیز معرفی خواهد شد. این همان ساعتی است که در ماه اردیبهشت (آوریل) اخبار مربوط به آن شنیده می‌شد و اکنون پس از گذشت نزدیک به ۶ ماه، احتمال معرفی قریب‌الوقوع آن مطرح شده است.‌‌

ساعت هوشمند ال‌جی واچ دبلیو ۷ ظاهراً همانند ال‌جی واچ استایل، مجهز به نمایشگر ۱.۲ اینچی با وضوح تصویر ۳۶۰ در ۳۶۰ پیکسل خواهد بود؛ با این حال احتمال می‌رود که نمایشگر آن به‌جای LCD از نوع P-OLED باشد. این ساعت همچنین براساس شایعات قدیمی از همان پلتفرم اسنپدراگون ور ۲۱۰۰ استفاده خواهد کرد. اما کوالکام در ماه‌های گذشته تراشه‌های ور ۳۱۰۰ و ور ۲۵۰۰ را معرفی کرده است؛ در نتیجه این احتمال نیز وجود دارد که ساعت جدید LG از یکی از این دو پردازنده بهره بگیرد.

علاوه بر این، شایعات اولیه حاکی از آن بودند که ال‌جی واچ دبلیو ۷ مجهز به GPS و NFC نخواهد بود و معلوم نیست که از ردیاب ضربان قلب نیز بهره خواهد گرفت یا خیر. بنابراین، از آنجایی که هنوز هیچ شایعه‌ی قابل اطمینانی از این ساعت وجود ندارد، ظاهرا باید تا چهارشنبه‌ی هفته‌ی آینده منتظر ماند.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده