اطلاعاتی از ساعت هوشمند TalkBand B5 هواوی به بیرون درز کرد

اطلاعاتی از ساعت هوشمند TalkBand B5 هواوی به بیرون درز کرد

طبق اطلاعات لو رفته از ساعت هوشمند TalkBand B5 هواوی، ظاهرا این دستگاه پوشیدنی بسیار شبیه به مدل پیشین خود یعنی TalkBand B3 است.

اگر چه گجت‌های پوشیدنی به مانند قبل از طرفداران زیادی برخوردار نیستند؛ اما هنوز برخی شرکت‌ها روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده و محصولات جدیدی را به بازار ارائه می‌دهند. هواوی یکی از همین شرکت‌ها است که نه تنها ساعت‌های هوشمند قدیمی را روانه بازار می‌کند؛ بلکه بندهای هوشمند را نیز در خط تولید خود دارد.

در حالی که مدت زمان زیادی از عرضه ساعت هوشمند TalkBand B3 هواوی می‌گذرد، این گونه به نظر می‌رسد که شرکت فوق قصد دارد جایگزینی برای آن ارائه دهد.

طبق پست جدیدی که توسط ایوان بلاس در توییتر منتشر شد، اطلاعاتی از TalkBand B5 به بیرون درز کرد. این طور که به نظر می‌رسد، ظاهرا جدیدترین ساعت هوشمند هواوی بسیار شبیه به نسل پیشین خود یعنی TalkBand B3 است؛ اما از آن جایی که این افشاگری جزئیات بیش‌تری از مشخصات ساعت هوشمند TalkBand B5 در اختیار قرار نمی‌دهد، تنها می‌توانیم امیدوار باشیم که بهبود قابل توجهی در دستگاه حاصل خواهد شد.

ساعت هوشمند TalkBand B3

اگر چندان با محصولات TalkBand آشنایی ندارید، باید بگوییم بسیار شبیه به ساعت‌های هوشمند تناسب اندام هستند، با این تفاوت که پیچ و تاب منحصر به فردی در طراحی خود دارند. از جمله مشخصات بارز این پوشیدنی‌ها می‌توان به نمایشگر اولد اشاره کرد. علاوه بر این، می‌توان آن را از بند یا دستبند خود جدا کرده و به عنوان هدست بلوتوثی مورد استفاده قرار داد.

در حال حاضر اطلاعاتی از زمان ارائه ساعت هوشمند TalkBand B5 هواوی در دست نیست؛ اما اگر شایعه پیرامون پتنت فوق حقیقت داشته باشد، این احتمال وجود دارد که TalkBand از ارزش چندانی برخوردار نباشد.

منبع neowin
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده