کاسیو با WSD-F10 وارد بازار ساعت‌های هوشمند شد

چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۶
مطالعه 2 دقیقه
پس از ورود شرکت‌های سازنده‌ی ساعت مانند تگ هوئر به بازار ساعت‌های هوشمند حالا کاسیو نیز با معرفی ساعت هوشمند جدید خود در نمایشگاه CES 2016 وارد این بازار شده است. همراه زومیت باشید.
تبلیغات

ابتدا سازندگان بزرگ گوشی‌های همراه رو به تولید ساعت‌های هوشمند آوردند و پس از آن‌ها شرکت‌های سازنده‌ی ساعت‌های کلاسیک نیز علاقه‌ی خود را برای ورود به این بازار ابراز کردند. بازاری که به غیر از اپل واچ و برخی دستبندهای ارزان قیمت مانند دستبند شیائومی کمتر محصول دیگری توانسته موفقیتی در آن کسب کند.

کاسیو سال‌ها است که ساعت دیجیتالی خود را با نام G-Shock روانه‌ی بازار کرده است اما حالا در نظر دارد تا با معرفی WSD-F10 وارد بازار ساعت‌های هوشمند نیز شود. البته این ساعت حالت timepiece نیز دارد و کاسیو در این حالت با یک بار شارژ وعده‌ی ۳۰ روز شارژدهی باتری را نیز داده است.

سازندگان این ساعت که از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به سری جی شاک دارد، در نظر دارند تا ایرادات ساعت‌های هوشمند فعلی را برطرف کنند. این ایرادات از دید کاسیو در رابطه با استحکام ساعت‌های هوشمند بوده است چرا که این شرکت ساعت جدید خود را بسیار مقاوم طراحی و تولید کرده است.

البته مهم‌ترین ویژگی ساعت هوشمند WSD-F10 امکان قطع کردن تمامی ویژگی‌های هوشمند و استفاده از این گجت به عنوان ساعت معمولی است که باعث می‌شود بتوانید با تنها یک بار شارژ ۳۰ روز از شارژ مجدد بی‌نیاز شوید. این ساعت هوشمند دارای دو صفحه نمایش یکی تک رنگ و دیگری پنل LCD است که باعث می‌شود مصرف باتری ساعت پایین‌تر بیاید.

همچنین این ساعت تا عمق ۵۰ متر ضد آب بوده و حسگر فشار، قطب‌نما و شتاب سنج نیز دارد. زمانی که این ساعت به گوشی ‌هوشمند شما متصل شد، می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن‌های خاص از مواردی مانند کمک در ماهیگیری و حتی نقشه‌های تخصصی پیاده‌روی نیز بهره ببرید.

این ساعت از اواخر سال میلادی حاضر در رنگ‌های نارنجی، سبز، قرمز و مشکی با قیمتی حدودی ۵۰۰ دلار وارد بازار ژاپن و آمریکا خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات