معرفی ویدیویی ایزی تریدر دسکتاپ، ابزار شرکت مفید برای معامله در بورس

معرفی ویدیویی ایزی تریدر دسکتاپ، ابزار شرکت مفید برای معامله در بورس

ایزی تریدر مفید به‌عنوان یکی از ملزومات اساسی در بازار سرمایه با در اختیار داشتن ابزار‌هایی مناسب می‌تواند قدرت تحلیل و تصمیم‌گیری بالایی را در اختیار کاربران جهت رسیدن به موفقیت قرار دهد.

در روزهایی که سرمایه‌گذاران و مردم عادی دغدغه‌ی حفظ ارزش سرمایه‌ی خود را دارند، چراغ سبز بورس بسیاری از سرمایه‌گذاران را برای فرار از بار تورم در کنار ثبات قیمت دلار و طلا و همچنین رکود در بازار املاک به خود جلب می‌کند. روند اغلب صعودی شاخص بورس طی چند ماه اخیر باعث شده تا بسیاری از سرمایه‌گذاران و حتی مردم عادی برای حفظ سرمایه‌ی خود و دور نگه‌داشتن دارایی خود از گزند تورم موجود به سراغ بازار بورس بیایند. اما سرمایه‌گذاری، خرید و فروش و در نهایت رسیدن به سود در بورس مستلزم بهره‌گیری از ابزارهایی است که هر سرمایه‌گذار را از روند بازار آگاه کرده و همچنین سرعت بالایی را برای خرید و فروش سهام در اختیار کاربر قرار دهد. سامانه معاملاتی ایزی تریدر مفید - که نسخه جدید آن نیز اخیرا معرفی شده است -  را باید در زمره‌ی ابزارهایی خواند که فرصت‌های لازم برای یک سرمایه‌گذاری موفق را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

هرچند ایزی‌تریدر همراه به‌عنوان یک نسخه‌ی موبایل قابلیت‌های خوب و کاربردی را در اختیار کاربران قرار می‌داد، اما نسخه‌ی دسکتاپ با تکرار همین رویکرد و به موجب فضا و پتانسیل پلتفرم دسکتاپ، فضای بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. 

تماشا در آپارات

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده