پروژکتور قدرتمند N1S با وضوح 4K رونمایی شد

یک‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
ویدیو پروژکتور Jmgo N1S از نمای جلو
ویدیو پروژکتور جدید Jmgo تصاویر را با وضوح 4K نمایش می‌دهد و طراحی جمع‌وجوری دارد.
تبلیغات

Jmgo پس از عرضه‌ی نسخه‌های Air و Pro و Ultra پروژکتور N1 در سال گذشته، پروژکتور N1S Standard Edition را برای بازار چین معرفی کرد. قیمت ویدیو پروژکتور مورد بحث ۴٬۹۸۹ یوان (۶۹۰ دلار) اعلام شده است.

N1S از فناوری لیزر سه‌رنگ با موتور رندر MALC MOKAI 2.0 بهره می‌برد که نمایش محتوا با وضوح 4K را امکان‌پذیر می‌کند. این پروژکتور روشنایی ۱٬۲۰۰ لومن و نسبت کنتراست ایستای ۱۶۰۰:۱ را ارائه می‌دهد، از رنگ ۱۰ بیتی پشتیبانی می‌کند و ۱۱۰ درصد از فضای رنگی BT.2020 را پوشش می‌دهد.

ویدیو پروژکتور Jmgo N1S ازنمای جانبی و جلو رنگ سفید
Jmgo

N1S زاویه‌ی قابل تنظیم ۱۲۷ درجه دارد و امکان تنظیم آسان با یک دست در هر جهت را فراهم می‌کند. این دستگاه به سیستم ردیابی پویای بدن برای کالیبراسیون و فوکوس سریع مجهز است.

N1S از تراشه‌ی MT9667 قدرت می‌گیرد و دارای سه گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی است و از درگاه HDMI 2.1 استفاده می‌کند.

ویدیو پروژکتور Jmgo N1S ازنمای جلو
Jmgo

فناوری لیزر سه رنگ N1S نه‌تنها دقت و کنتراست رنگ را افزایش می‌دهد، بلکه در مقایسه با پروژکتورهایی با لامپ LED سنتی، تجربه‌ی بهتری هنگام تماشای محتوا فراهم می‌کند. Jmgo ادعا می‌کند که N1S تصاویری با کیفیت بالا به‌خصوص از نظر رندر دقیق نواحی روشن و تاریک تصویر ارائه می‌دهد.

N1S به اسپیکرهای دوگانه‌ی Master Sound مجهز است که دارای محفظه‌های صوتی بزرگ هستند و می‌توانند بیس را تا ۵۵ هرتز افزایش دهند. این سیستم از استاندارد Dolby HiFi پشتیبانی می‌کند.

N1S به‌گونه‌ای طراحی شده است که جمع‌و‌جور و قابل حمل باشد. این دستگاه سیستم‌عامل Bonfire OS 7.0 را اجرا و از حالت تأخیر کم هنگام بازی پشتیبانی می‌کند. N1S با جلوگیری از انتشار نور آبی مضر از چشم‌ها محافظت می‌کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات