طرح ویژه سامسونگ در آمریکا: ماهانه ۳۱۳ دلار بدهید، تلویزیون غول‌پیکر بخرید

سه‌شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۱
مطالعه 1 دقیقه
تصویر یک خانواده که در فضای باز روبروی تلویزیون The Terrace سامسونگ نشسته اند
آمریکایی‌ها حالا می‌توانند تنها با پرداخت ۳۱۳ دلار در ماه، صاحب تلویزیون‌های بزرگ سامسونگ شوند.
تبلیغات

تماشای تلویزیون در فضای باز آن‌هم بدون نگرانی از بابت مشاهده‌ی کامل جزئیات نمایشگر، رؤیایی بود که سامسونگ با عرضه‌ی تلویزیون‌های The Terrace آن را محقق کرد و حالا مدل‌های مختلف این تلویزیون را با تخفیف باورنکردنی برای مشتریان آمریکایی عرضه می‌کند.

تلویزیون سامسونگ مدل The Terrace شامل دو تلویزیون Partial Sun و Full Sun است که مدل اول باید در سایه نصب شود؛ اما مدل دوم به نصب در سایه نیازی ندارد و با روشنایی بیشتر از ۱٬۵۰۰ نیت می‌تواند جزئیات پنل تلویزیون را به‌طور کامل در نور مستقیم خورشید نمایش دهد.

در تخفیف جدید سامسونگ برای کاربران آمریکایی، تلویزیون ۶۵ اینچی Full Sun به‌جای ۹٬۹۹۹ دلار با قیمت ۷٬۴۹۹ دلار فروخته و شامل تخفیف ۲٬۵۰۰ دلاری می‌شود.

قیمت تلویزیون ۷۵ اینچی Full Sun برابر با ۱۲٬۹۹۹ دلار است؛ اما مشتریان آمریکایی می‌توانند این تلویزیون را به‌لطف تخفیف ۳٬۰۰۰ دلاری با پرداخت ۹٬۹۹۹ دلار تهیه کنند.

برای کاربرانی که به خرید قسطی مدل ۶۵ اینچی تمایل دارند، سامسونگ دو طرح مختلف شامل پرداخت ماهانه ۳۱۲٫۵۲ یا ۴۱۶٫۷۰ دلار با حداکثر اقساط ۲۴ ماهه را پیشنهاد می‌کند که شامل خدمات نصب رایگان نیز می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات