تلویزیون‌های سال ۲۰۲۱ ال‌جی راهی بازار شدند

تلویزیون‌های سال ۲۰۲۱ ال‌جی راهی بازار شدند

ال‌جی اعلام کرد تلویزیون‌های سال ۲۰۲۱ خود را راهی بازار کرده و علاقه‌مندان می‌توانند این محصولات را بخرند.

ال‌جی که ماه گذشته در نمایشگاه CES 2021 تلویزیون‌های جدیدش را معرفی کرد، از امروز عرضه‌ی این تلویزیون‌ها را شروع کرده است. به‌گزارش Engadget، نسل جدید تلویزیون‌ های ال‌ جی شامل تلویزیون‌های QNED در مدل‌هایی با وضوح تصویر 4K و 8K ساخته شده‌اند. در تولید این تلویزیون‌ها، دو تکنولوژی Quantum Dot و Mini LED با‌هم ترکیب شده‌اند. البته ال‌جی نسل جدیدی از تلویزیون‌های OLED پرچم‌دارش را هم راهی بازار کرده است.

نسل جدید تلویزیون‌های OLED ال‌جی سری G1 را شامل می‌شود. این تلویزیون‌ها روشنایی بهتری دارند و سفیدی بیشتری نشان می‌دهند. همچنین، تلویزیون‌های سری C1 این شرکت در اندازه‌های ۴۸ تا ۸۳ اینچ ساخته شده‌اند. تلویزیون‌های رده‌پایین OLED ال‌جی هم B1 و A1 خواهند بود که می‌توانند گزینه مناسبی برای خرید باشند.

البته هنوز اطلاعات زیادی درباره مدل‌های ارزان‌ قیمت تلویزیون‌ های OLED ال‌جی منتشر نشده است؛ اما می‌دانیم این محصولات از HDMI 2.1 بی‌بهره هستند؛ اما از eARC و ALLM پشتیبانی می‌کند.

اولین تلویزیون‌های سال ۲۰۲۱ ال‌جی در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۱ راهی بازار شده‌اند؛ اما انتظار می‌رود این شرکت مدل‌های جدیدی هم معرفی کند. طبق گزارش‌ها، تلویزیون‌های سری C1 و G1 ماه آوریل و تلویزیون‌های A1 هم اندکی بعد راهی بازار می‌شوند. قیمت مدل ۵۵ اینچی تلویزیون‌های C1 و G1 به‌ترتیب ۲،۰۰۰ و ۲،۴۰۰ یورو است.

منبع engadget
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده