واتس‌اپ: قصد فروش به گوگل را نداریم

واتس‌اپ: قصد فروش به گوگل را نداریم

اوایل هفته گذشته شایعات بسیاری در رابطه با تلاش گوگل برای تصاحب سرویس پیغام رسانی WhatsApp منتشر شد اما امروز نیراج آرورا مدیر ارشد توسعه تجارت شرکت واتس‌اپ رسما اعلام نموده که کمپانی‌اش در حال مذاکره با گوگل برای فروش سرویس پیغام رسانی خود نیست.

اوایل هفته شایعه شده بود که گوگل قصد دارد با پرداخت 1 میلیارد دلار سرویس واتس‌اپ را از آن خود نموده تا از فناوری آن در سرویس در حال راه‌اندازی بابل بهره ببرد. اما نیراج آرورا در گفتگو با آل‌تینگس‌دیجیتال این موضوع را رد نمود، البته توضیح بیشتری در این باره ارائه نکرد.

مدیرعامل واتس اپ در هفته آینده در کنفرانس D:Drive Into Mobile که در نیویورک برگزار خواهد شد، شرکت می‌کند و در آن می‌توان اطلاعات بیشتری در رابطه با امکان فروش این سرویس بدست آورد.

پیش از این شایعاتی در رابطه با فروش واتس‌اپ به فیس بوک نیز منتشر شده بود اما کمی بعد این کمپانی در این باره اظهار نظر کرد و اطلاعات منتشر شده را «دقیق» ندانست.

واتس‌اپ یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های موبایل در دنیاست که امکان ارسال و دریافت پیغام متنی، عکس، ویدیو، صدا و حتی اشتراک گذاری موقعیت جغرافیایی کاربر را میسر می‌سازد. استفاده از این اپلیکیشن 0.99 دلار در سال برای کاربران اندروید و iOS هزینه دارد.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید