احتمالاً شخصی‌سازی پلی‌لیست ویدیوها در یوتیوب اصلاح می‌شود

شنبه ۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۵
مطالعه 1 دقیقه
پلی لیست یوتیوب روی گوشی در دست کاربر با زمینه محو
ظاهراً یوتیوب در حال کار روی قابلیتی است که امکان سفارشی‌سازی بیشتر پلی‌لیست‌های ویدیویی را فراهم خواهد کرد.
تبلیغات

یوتیوب درحال‌حاضر رقیب بزرگی ندارد و با وجود رضایت نسبی کاربرانش، جای پیشرفت زیادی برای این پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیو وجود دارد. به‌عنوان مثال، درحالی‌که گوگل به شما اجازه می‌دهد تا تصویر اختصاصی برای ویدیوهایتان آپلود کنید، این ویژگی برای ساخت پلی‌لیست‌های شخصی ارائه نمی‌شود. به‌هر‌حال، این رویه احتمالاً در آینده تغییر خواهد کرد؛ زیرا گوگل مشغول کار روی قابلیت آپلود تصویر سفارشی به‌عنوان کاور پلی‌لیست‌های ویدیویی است.

طبق بررسی‌های وب‌سایت Android Authority، جدیدترین بتای یوتیوب برای اندروید با نسخه‌ی v19.26.33 حاوی کدهایی است که به شما اجازه می‌دهد تا کاور اختصاصی برای برای پلی‌لیست‌های ویدیویی آپلود کنید. بخش جدیدی در این اپلیکیشن وجود دارد که به‌طور واضح به ویژگی آپلود تصویر اختصاصی برای پلی‌لیست اشاره می‌کند.

یوتیوب درحال‌حاضر امکان آپلود کاور سفارشی برای پلی‌لیست‌های ویدیویی را نمی‌دهد. کاور هر پلی‌لیست معمولاً تصویری از اولین ویدیو موجود همان پلی‌لیست است که البته امکان تغییر آن به ویدیویی دیگر در فهرست مذکور وجود دارد. بدین‌ترتیب، اضافه‌شدن امکان آپلود تصویر اختصاصی به‌عنوان کاور پلی‌لیست می‌تواند برای کاربرانی که به‌دنبال شخصی‌سازی بیشتر هستند، بسیار جذاب باشد.

هنوز نمی‌دانیم قابلیت آپلود کاور اختصاصی برای پلی‌لیست‌های یوتیوب چه زمانی دردسترس عموم قرار خواهد گرفت.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات