بازیگری که ویندوز را در تبلیغات اپل مسخره می‌کرد، حالا عاشق ویندوز است

دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۷
مطالعه 1 دقیقه
جاستین لانگ پشت سیستم در حال تبلیغ برای کوالکام
فردی که قبلاً در تبلیغات تلویزیونی معروف اپل بازی می‌کرد، حالا برای کامپیوترهای کوپایلت‌پلاس تبلیغ انجام می‌دهد.
تبلیغات

جاستین لانگ، بازیگری که در تبلیغات معروف و قدیمی I’m a Mac اپل حضور داشت، چند سال پیش در یکی از تبلیغات اینتل حاضر شد و حالا مشغول تبلیغ برای کامپیوترهای ویندوزی مجهز به پردازنده‌ی کوالکام است.

لانگ امروز ظهر در مراسم جدید کوالکام حاضر شد تا لحظه‌ای جالب رقم بخورد. در ویدیو تبلیغاتی کوتاه کوالکام، لانگ با سیلی از اعلان‌های macOS مواجه می‌شود و به‌دنبال خرید لپ تاپ جدیدی با پردازنده‌ی اسنپدراگون می‌گردد.

جاستین لانگ حدوداً ۲۰ سال پیش در تبلیغات تلویزیونی Get a Mac اپل حاضر بود و به شکلی خنده‌دار، کامپیوترهای ویندوزی را به‌دلیل ویروسی‌شدن و دسترسی‌نداشتن به ابزارهای نوآورانه به سخره می‌گرفت.

لانگ در ویدیو جدید کوالکام می‌گوید که «اوضاع تغییر می‌کند» و پس از دریافت اعلان‌های فراوان روی مک (درباره‌ی سازگارنبودن اپلیکیشن‌ها و کم‌بودن فضای ذخیره‌سازی و مشکلات باتری) مشغول جست‌و‌جو برای کامپیوتری ویندوزی می‌شود.

ویدیو تبلیغاتی لانگ در پایان مراسم کوالکام با شعار «تولد دوباره‌ی پی‌سی» پخش شد. پس از پخش ویدیو، مدیرعامل کوالکام روی صحنه رفت و گفت: «بله، البته که اوضاع تغییر می‌کند.»

لپ‌تاپ‌های نسل جدید اپل سال‌ها است که به‌خاطر بهره‌مندی از پردازنده‌ی آرم، سروصدای زیادی به پا کرده‌اند؛ بااین‌حال اخیراً مایکروسافت و کوالکام به‌لطف پردازنده‌ی اسنپدراگون ایکس موفق شده‌اند اوضاع را تغییر دهند.

مایکروسافت مدتی پیش ادعا کرد که لپ‌تاپ جدیدش بسیار بهتر از مک بوک ایر M3 است. اولین کامپیوترهای مجهز به تراشه‌ی اسنپدراگون ایکس به‌زودی عرضه خواهند شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات