رویداد WWDC 2023 اپل احتمالا ۱۵ خرداد برگزار می‌شود

شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
انتظارات کنفرانس توسعه‌دهندگان WWDC 2023
گفته می‌شود رویداد WWDC 2023 اپل ماه ژوئن برگزار خواهد شد و در آن شاهد چندین پیش‌نمایش نرم‌افزاری خواهیم بود.
تبلیغات

اپل معمولاً در هفته‌ی اول ژوئن میزبان مراسم نرم‌افزارمحور خود موسوم به WWDC است و براساس جدیدترین شایعات، پیش‌بینی می‌شود این شرکت رویداد مذکور را در ماه ژوئن برگزار کند، البته با فرض اینکه یک سری شایعات درست از آب درآید. ناگفته نماند که کنفرانس جهانی توسعه دهندگان سال گذشته در تاریخ ۶ ژوئن (۱۶ خرداد ۱۴۰۱) برگزار شد.

روز گذشته توسعه‌دهنده اپلیکیشن Flighty تصاویری را در توییتر به اشتراک گذاشت که تاریخ پرواز به سه مقصد را نشان می‌داد و همگی به سمت کالیفرنیا در حرکت بودند؛ ایالتی که درواقع مقر اپل در آن واقع شده است. این تاریخ‌ها همگی ۴ ژوئن هستند و مدت کوتاهی پس از انتشار این توییت، با تفسیری معمول از سوی برخی افشاگران شناخته‌شده در فضای توییتر مواجه شدیم.

اشاره به رویداد WWDC 2023 با تاریخ پرواز توسط توسعه‌دهنده اپلیکیشن Flighty

افشاگری به‌نام ShrimpApplePro که به‌دلیل ارائه‌ی دقیق جزئیات مربوط به محصولات اپل شهرت قابل توجهی دارد، در همان پلتفرم اعلام کرد که WWDC 2023 در تاریخ ۵ ژوئن (۱۵ خرداد ۱۴۰۲) برگزار خواهد شد. پس از آن، SnoopyTech همین تاریخ را به‌اشتراک گذاشت و اعلام کرد که باید توجه ویژه‌ای به هفته‌ی اول ژوئن داشته باشیم. همچنین، پیش از آغاز WWDC 2023، اپل این رویداد را یک ماه قبل رسما اعلام می‌کند.

سال گذشته، اپل اطلاعیه‌ی WWDC 2022 را در ۶ آوریل (۱۷ فروردین ۱۴۰۱) اعلام کرد و فقط یک ماه گذشت و در ۶ ژوئن (۱۶ خرداد ۱۴۰۱)، مراسم اصلی برگزار شد. برای WWDC 2023، می‌توانیم فرض کنیم که اپل در ۵ آوریل (۱۶ فروردین ۱۴۰۲) بیانیه‌ی مطبوعاتی‌ای منتشر خواهد کرد. بااینکه کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان این شرکت در درجه‌ی اول روی نرم افزار متمرکز است، این احتمال وجود دارد که همه چیز به سمت دیگری پیش برود.

هدست واقعیت مجازی مورد بحث شاید در این رویداد رونمایی شود. اگر این اتفاق رخ ندهد، حداقل باید شاهد پیش‌نمایش سیستم‌عامل باشیم.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات