اکنون می‌توانید در هر روز ۱۲۰ گفت‌وگو با چت‌بات هوش مصنوعی بینگ داشته باشید

چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۰
مطالعه 1 دقیقه
هوش مصنوعی بینگ
محدودیت هوش مصنوعی بینگ مایکروسافت از ۱۰۰ به ۱۲۰ چت در هر روز رسید.
تبلیغات

مایکروسافت به‌طور دائم تلاش می‌کند بینگ جدید مبتنی‌بر ChatGPT را بهبود دهد. این شرکت پس‌از دریافت گزارش‌های متعدد درمورد بی‌راهه‌ رفتن پاسخ‌های چت‌بات بینگ و ارائه‌ی جواب‌های نادرست و حتی تهدیدآمیز، سعی دارد این ابزار را بهینه‌تر کند. بدین‌ترتیب غول فناوری مستقر در ردموند ابتدا محدودیت‌هایی برای هوش مصنوعی خود درنظر گرفت زیرا گفت‌وگوهای طولانی یکی از مهم‌ترین دلایل ارائه‌ی پاسخ‌های عجیب‌وغریب به کاربران بود. ابن شرکت مدتی بعد محدودیت بینگ جدید را کاهش داد و اکنون میخائیل پاراخین، رئیس واحد تبلیغات و خدمات تحت‌وب مایکروسافت اعلام کرده است تعداد چت‌های روزانه به ۱۲۰ عدد افزایش یافته است.

پاراخین همچنین اعلام کرد تعداد درخواست‌ها در هر گفت‌وگو با چت‌بات بینگ از ۸ به ۶ عدد کاهش یافته است و این تغییر را به‌عنوان پس‌رفت توصیف کرد.

پاراخین با انتشار توییتی گفت: «ما باید دوباره به محدودیت متعادل ۸ درخواست در هر گفت‌وگو و ۱۲۰ چت در روز برگردیم. از این بابت متأسفم و امیدوارم به‌زودی شاهد کاهش محدودیت‌ها باشیم.»

به گزارش MSPowerUser، مایکروسافت علاوه‌بر کاهش محدودیت‌های چت‌بات بینگ، امکاناتی مثل هشدارهای صوتی و شمارنده‌ی تعداد چت‌ها را ارائه کرده است. همچنین امکان دارد به‌زودی قابلیت‌های جدید دیگری به هوش مصنوعی این شرکت اضافه شود. به‌عنوان مثال اخیراً قابلیتی به‌نام Celebrity Mode به این ابزار اضافه شده است که می‌تواند ازطرف افراد مشهور به شما پاسخ دهد. به‌نظر می‌رسد این ویژگی بخشی از حالت‌های سیدنی است که قبلاً گزارش‌هایی درمورد آن منتشر شده بود. به‌هرحال قابلیت مذکور فعلاً برای همه‌ دردسترس نیست و نمی‌توان با درخواست‌های ساده آن را فعال کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات