مدیرعامل هواوی: رسیدن به بسیاری از فناوری‌های ما برای دیگران دشوار است

شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
لوگو هواوی Huawei روی مودم روتر از نمای نزدیک
تبلیغات

یو چنگدونگ، مدیرعامل کسب‌وکار محصولات مصرفی هواوی اشتیاق بسیار زیادی به کار خود دارد و درواقع یکی از افراد مهمی است که در موفقیت گوشی‌های هوشمند این برند نقش اساسی داشته است. چنگدونگ اکنون ادعا می‌کند شرکت‌های دیگر به‌سختی قادر خواهند بود به بسیاری از فناوری‌های کنونی هواوی دست یابند.

یو چنگدونگ اخیراً اعلام کرده است هواوی فناوری‌های بسیار زیادی دراختیار دارد که تعداد درخورتوجهی از آن‌ها برترین و پیشرفته‌ترین‌های صنعت تکنولوژی هستند و پیشی گرفتن از آن‌ها برای سایر شرکت‌ها بسیار دشوار است.

به‌عنوان مثال، یو به شیشه‌ی Kunlun اشاره کرد که با سری میت ۵۰ این شرکت عرضه شد و دوام آن ۱۰ برابر بیشتر از سایر پنل‌های OLED است. او همچنین به ویژگی ارتباط ماهواره‌ای اشاره کرد که تیمی با میانگین سنی ۳۰ سال آن را توسعه داده‌اند. برند چینی اولین شرکتی است که فناوری مذکور را در صنعت گوشی‌های هوشمند ارائه داد.

هواوی‌سنترال می‌نویسد XMAGE یکی دیگر از فناوری‌های اختصاصی هواوی به‌حساب می‌آید که به‌گفته‌ی این شرکت، تغییرات چشمگیری در صنعت تصویربرداری گوشی‌های هوشمند ایجاد می‌کند. هواوی معتقد است XMAGE می‌تواند انقلاب جدیدی در عکاسی با موبایل ایجاد کند و تأثیر استفاده از این قابلیت در سری میت ۵۰ به‌خوبی قابل تشخیص است.

یو چنگدونگ

یو چنگدونگ پیش‌ از این گفته بود:

مشکل ۱۰ سال قبل این بود که هیچ‌ کس برند هواوی را نمی‌شناخت یا به آن اهمیت نمی‌داد، اما امروز ما فناوری‌های مهم زیادی دراختیار داریم.
- یو چنگدونگ

چنگدونگ همچنین تأکید کرد فناوری‌های نوآورانه‌ی هواوی با تلاش و کوشش بسیار زیاد توسعه یافته‌اند و این شرکت هیچ‌وقت از چالش‌های پیش‌روی خود هراسی ندارد و به سرمایه‌گذاری در تحقیق‌وتوسعه ادامه خواهد داد تا همچنان به صعود در صنعت ادامه دهد.

یو همچنین یادآوری کرد که میت ۷ یکی از موفقیت‌های تجاری بزرگ هواوی بوده است؛ زیرا این شرکت در ابتدا انتظار فروش بالایی برای آن نداشت اما با استقبال بی‌نظیر مردم سرتاسر چین مواجه شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات