توییتر برای جذب سازندگان محتوا از یوتیوب، ۱۰ درصد دستمزد بیشتر به آن‌ها پرداخت می‌کند

یک‌شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۰
مطالعه 2 دقیقه
ظاهراً ایلان ماسک قصد دارد با پرداخت ۱۰ درصد درآمد بیشتر به سازندگان محتوا در توییتر نسبت به یوتیوب، محتواسازان بیشتری را به شبکه‌ی اجتماعی تحت مالیک خود جذب کند.
تبلیغات

ایلان ماسک و کارمندان توییتر اولین جلسه‌ی خود را از زمان خرید برگزار این شبکه‌ی اجتماعی برگزار کردند. ماسک کارمندان توییتر را تشویق می‌کند تا تعداد بیشتری از یوتیوبرها را به این پلتفرم جذب کنند. او ادعا می‌کند حاضر است برای جذب یوتیوبرها، دستمزد آن‌ها را ۱۰ درصد نسبت به یوتیوب افزایش دهد. ثروتمندترین مرد جهان تمایل دارد محتوای ویدیویی بیشتری در شبکه‌ی اجتماعی تحت مالیک او منتشر شود. ماسک در این نشست گفت که توییتر درحال بررسی محتوای ویدیویی و افزایش درآمد سازندگان محتوا است و امکان دارد اجازه‌ی آپلود ویدیوهای طولانی‌تر را نیز ارائه دهد. امروزه بیشتر محتواسازان ویدیوهای اصلی را در یوتیوب و تیک‌تاک یا سیار پلتفرم‌ها آپلود می‌کنند و سپس لینک آن‌ها را در حساب توییتر خود قرار می‌دهند.

ماسک می‌گوید:

درحال‌حاضر ویدیوهای یوتیوب به ۱۴۰ ثانیه محدود شده‌اند. ماسک دراین رابطه اظهارداشت:

ایلان ماسک به‌دنبال ارتقای قابلیت‌های ویدیویی توییتر است. به‌ گزارش Gizchina، درآمد تبلیغات یوتیوب در سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۲۲ از ۷ میلیارد دلار بیشتر بود و در مقام مقایسه، کل درآمد توییتر در این بازه‌ی زمانی فقط ۱٫۱۸ میلیارد دلار بود. ماسک از زمان تصاحب این شبکه‌ی اجتماعی در ۲۷ اکتبر، هزاران کارمند آن را اخراج کرده است.

ماسک روز پنج‌شنبه به کارکنان باقی‌مانده گفت که پرداخت درآمد به سازندگان محتوا اهمیت زیادی دارد. او در بخشی از توضیحات خود گفت:

ایلان ماسک همچنین اظهارداشت:

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات