گوگل اولین فروشگاه فیزیکی خود را در نیویورک افتتاح خواهد کرد

گوگل اولین فروشگاه فیزیکی خود را در نیویورک افتتاح خواهد کرد

گوگل نخستین فروشگاه فیزیکی خود را تابستان امسال در نیویورک بازگشایی خواهد کرد که در آن محصولاتی نظیر گوشی‌های پیکسل در معرض نمایش و فروش قرار خواهد گرفت.

به گزارش Theverge، گوگل اعلام کرده است که تابستان امسال اولین فروشگاه خرده‌فروشی فیزیکی خود را در نیویورک راه‌اندازی خواهد کرد.

فروشگاه جدید در محله‌ی چلسی منهتن نزدیک دفتر مرکزی نیویورک این شرکت واقع خواهد شد. قرار است در فروشگاه گوگل محصولات مختلفی ازجمله گوشی‌های پیکسل، دستگاه‌های خانه هوشمند نست (Nest)، پیکسل بوکس (Pixelbooks)، ساعت هوشمند فیت بیت (Fitbit) و سایر موارد در معرض نمایش قرار گیرد و به ‌فروش برسد. افزون‌بر‌این مشتریان می‌توانند محصولات را از طریق فروشگاه‌ آنلاین گوگل سفارش دهند و در محل فروشگاه تحویل بگیرند.

گوگل پیش‌ازاین فروشگاه‌های کوچک و غرفه‌های موقت را برای فروش محصولات خود آزمایش کرده است؛ اما اکنون تصمیم جدی برای حضور فیزیکی و ایجاد فضای خرده‌فروشی دارد و به‌نظر می‌رسد گوگل برای راه‌اندازی فروشگاه خود از ایده‌های اپل نیز استفاده خواهد کرد.

گوگل در ادامه اعلام کرد در زمان کنونی به دلیل بیماری همه‌گیر کرونا تمام اقدامات بهداشتی را در دستور کار خود قرار می‌دهد. این اقدامات شامل محدودکردن تعداد مشتری، نظافت منظم فروشگاه و الزام استفاده از ماسک، رعایت فاصه‌ی اجتماعی و استفاده از ضدعفونی کننده‌ی دست هنگام حضور در فروشگاه است.

گوگل هنوز اعلام نکرده است که تصمیمی برای گسترش فروشگاه فیزیکی دارد یا خیر؛ اما اگر موفق شود، احتمالا فروشگاه چلسی اولین فروشگاه رسمی خواهد بود و در سایر نقاط گسترش خواهد یافت.

منبع theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید