اپل کمک‌های مالی خود به سازمان RED را افزایش می‌دهد

اپل کمک‌های مالی خود به سازمان RED را افزایش می‌دهد

شرکت اپل اعلام کرد که به ازای هر خرید از اپل پی، یک دلار به سازمان RED برای مقابله با بیماری کرونا واریز می‌شود.

یکی از وظایف اجتماعی شرکت‌های بزرگ و کسانی که می‌توانند توجه افراد زیادی را به خود جلب کنند، کمک به انسان‌هایی است که کمتر صدایشان در جامعه شنیده می‌شود. تاکنون سلبریتی‌های مختلف این کار را به شکل‌های متفاوت انجام داده‌اند، شرکت‌های بزرگ نیز به شیوه‌های گوناگون برای کمک به مردم قدم برداشته‌اند. اپل نیز به نوبه‌ی خود تلاش‌های قابل‌توجه‌ای در این راستا انجام داده است. اکنون که بیماری کرونا در جهان شیوع پیدا کرده و هرروز قربانی‌های بسیاری می‌گیرد، انتظار می‌رود تلاش‌ همه‌ی مردم برای مقابله با آن بیشتر شود. به همین دلیل کوپرتینونشین‌ها قدم دیگری برای کمک برداشته‌اند.

اپل اعلام کرد ۱۰۰ درصد درآمد حاصل از فروش دستگاه‌ها و لوازم جانبی سری RED به صندوق جهانی مربوط به تلاش‌های امدادی بیماری کرونا اهدا می‌شود. اپل با این کار خود، همکاریش با کمپین PRODUCT RED را تقویت کرد. اکنون غول دنیای فناوری بخش دیگری نیز به کمک‌های مالی خود اضافه کرده است. از این به بعد، به ازای هر خرید انجام شده در فروشگاه اپل پی (Apple Pay)، یک دلار به کمپین RED اهدا خواهد شد.

اپل در حال ارسال ایمیل به کاربران حاضر در کشورهای واجد شرایط است تا به آن‌ها بگوید به ازاری هر خرید آن‌ها از اپل پی در سایت خود این شرکت، اپل استور یا حتی خرده‌فروشان، یک دلار به صندوق جهانی RED واریز می‌شود. RED که به دلیل مبارزه با بیماری HIV و ایدز در آفریقا به شهرت رسید، امسال گفته است کمک‌های مالی می‌تواند به مبارزه با بیماری همه‌گیر کرونا نیز یاری برساند.

مسئولان RED با انتشار مطلبی در فضای مجازی گفتند:

برای کمک به مبارزه با بیماری کرونا و ایدز از طریق سازمان RED، از هم‌اکنون تا ۷ دسامبر، اپل به ازای هر خریدی که با اپل پی در سایت این شرکت، اپ استور یا فروشگاه‌های آن انجام می‌شود، یک دلار به صندوق جهانی کمک می‌کند.

اپل همکاری طولانی‌مدتی با کمپین RED دارد. عموما بخشی از درآمد همه محصولات قرمز رنگ اپل به سازمان RED اختصاص داده می‌شود؛ از قاب‌های قرمز تا گوشی‌های هوشمند سرخ همگی بخشی از کمپین جهانی کمک به بیماری‌های سخت است. کرونا نیز به‌تازگی وارد بخش حمایتی سازمان RED شده و بخشی از درآمد حاصل از کمک‌های مالی به تلاش برای پیدا کردن راه‌حلی برای مقابله با آن تعلق دارد.

نظر شما کاربران زومیت درباره‌ی سیاست جدید اپل برای کمک به RED چیست؟ آیا این کار می‌تواند به مقابله‌ی سریع‌تر و کارآمدتر با کرونا کمک کند؟

منبع 9to5mac
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده