اپل سرویس اپل کارت خود را به‌زودی فعال می‌کند

اپل سرویس اپل کارت خود را به‌زودی فعال می‌کند

اپل به‌تازگی ویدئوهای آموزشی نحوه‌ی راه‌اندازی و استفاده از اپل‌کارت را منتشر کرده است. این اقدام از فعال‌شدن این سرویس در چند روز آینده حکایت می‌کند.

اپل به‌تازگی در صفحه‌ی یوتیوب خود ویدئوهایی درباره نحوه‌ی نصب و استفاده از اپل‌کارت بارگذاری کرده است. با این اقدام به‌نظر می‌رسد زمان شروع به کار اپل‌کارت نزدیک باشد. زمانی‌که اپل‌کارت به‌دست مشتری می‌رسد، می‌تواند با نزدیک‌کردن آیفون XS یا آیفون XR خود به بسته‌بندی آن را فعال کنند. در آیفون X و آیفون‌های  قدیمی‌تر به‌دلیل نداشتن تکنولوژی NFC اطلاعات کارت باید به‌صورت دستی به اپلیکیشن Wallet وارد شود.

اپل کارت

کاربران اپل می‌توانند با مراجعه به بخش فعالیت‌ها، میزان پول پرداخت‌شده را بررسی کنند. ازآنجاکه روی اپل‌کارت‌ها شماره‌ای درج نشده است، کاربران باید این اطلاعات را از اپلیکیشن Wallet دریافت کنند. اپل در ویدئوهای آموزشی خود نشان می‌دهد کاربران چگونه می‌توانند به‌سادگی با رفتن به گزینه‌ی ••• در اپلیکیشن خود به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند. در این قسمت، می‌توانید شماره‌کارت و تاریخ انقضا و کد اعتبارسنجی کارت خود را مشاهده کنید. ممکن است به این اطلاعات هنگامی‌ نیاز داشته باشید که می‌خواهید از سرویس‌های پرداختی به‌جز سرویس اختصاصی اپل‌پی (Apple Pay) استفاده کنید. همچنین، اگر کارتتان دزدیده شود، می‌توانید به‌سادگی با یک کلیک برای تغییر شماره‌کارتتان درخواست بدهید.

اگر در فرایند استفاده از اپل‌کارت به راهنمایی احتیاج داشته باشید، می‌توانید از سرویس پیام‌رسان iMessage استفاده و ازطریق اپلیکیشن Wallet با نیروهای پشتیبانی سرویس گفت‌وگو کنید. همچنین، سیستم پشتیبانی تلفنی نیز در خدمت شما است. شما کاربران محترم زومیت می‌توانید تمامی ویدئوهای آموزشی اپل‌کارت را از اینجا ببینید.

منبع 9to5mac
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده