اپلیکیشن Your Phone اعلانیه‌های اندروید را در محیط ویندوز 10 نشان می‌دهد

شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
هم‌اکنون کاربران نسخه آزمایشی اپلیکیشن Your Phone می‌توانند اعلانات دستگاه اندرویدی خود را در محیط ویندوز ۱۰ مشاهده کنند.
تبلیغات

مایکروسافت به‌آرامی در‌حال تقویت اپلیکیشن Your Phone و ویژگی‌های آن است.

حال در جدیدترین تغییرات اعمال‌شده روی این اپلیکیشن، کاربران گوشی‌های اندرویدی می‌توانند اعلانات گوشی خود را مستقیماً ازطریق کامپیوتر خود با ویندوز ۱۰ مشاهده کنند.

مایکروسافت با اپلیکیشن Your Phone، هماهنگی و نزدیکی هرچه‌بیشترِ گوشی‌های هوشمند با رایانه‌های شخصی را دنبال می‌کند. تاکنون کاربران می‌توانستند عکس‌های اخیراً ثبت‌شده‌ی خود را روی کامپیوتر مشاهده کنند و پیام‌های متنی را خوانده و بدون‌استفاده از گوشی، پاسخ‌‌های متنی‌شان را ارسال کنند.

حال در قدم بعدی، مایکروسافت به‌دنبال این است تا تمامی اعلانیه‌های گوشی‌ اندرویدی کاربر را در ویندوز ۱۰ نمایش دهد. ردکردن اعلانات در گوشی یا کامپیوتر باعث خواهد شد تا اعلانیه مورداشاره از تمامی دستگاه‌های متصل حذف شود.

توجه داشته باشید که این ویژگی هنوز در مرحله آزمایش قرار دارد و تنها آن‌دسته از کاربران که جزو برنامه اینسایدر ویندوز ۱۰ هستند، می‌توانند از آن بهره‌ ببرند؛ با‌این‌حال، انتظار نمی‌رود با انتشار عمومی این ویژگی فاصله چندانی داشته باشیم.

البته این پایان کار نخواهد بود و مایکروسافت قصد اضافه‌کردن ویژگی‌های کارآمد بیشتری را در آینده دارد. یکی از ویژگی‌هایی که پیش‌تر درباره آن صحبت شده است، امکان پخش تصویر گوشی روی کامپیوتر است. به‌واسطه این ویژگی کاربر می‌تواند به‌سادگی و تنها بر پایه بستر بی‌سیم، تصویر زنده از محیط گوشی به کامپیوتر دارای ویندوز ۱۰ خود بفرستد.

دیدگاه خود را درباره اپلیکیشن Your Phone و ویژگی‌های آن با ما و دیگر کاربران به‌اشتراک بگذارید. آیا از این برنامه تاکنون استفاده کرده‌اید؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات