از این پس می‌توانید حین جستجو در بینگ از دوستان خود در فیس‌بوک کمک بخواهید

 از این پس می‌توانید حین جستجو در بینگ از دوستان خود در فیس‌بوک کمک بخواهید

موتور جستجوی مایکروسافت به دنبال رقابت با گوگل کهنه کار است. در همین راستا بینگ مدتی است که به اضافه نمودن ویژگی‌های اجتماعی روی آورده است. چندی پیش نتایج جستجوی آن با شبکه Foursquare یکپارچه گردید و حالا می‌توانید از دوستانتان در فیس‌بوک برای جستجو کمک بخواهید.

بینگ به روند خود در افزودن ویژگی‌های اجتماعی بیشتر ادامه می‌دهد. ویژگی اجتماعی جدید موتور جستجوی مایکروسافت این امکان را فراهم می‌کند تا کاربران هنگامی که به جستجو می‌پردازند بتوانند از دوستان خود در فیس‌بوک درخواست کمک کنند.

می‌توانید برای یک عبارت خاص مورد جستجو تا پنج نفر از دوستانتان را تگ کنید. این کار باعث می‌شود تا آنها در برگه اطلاع‌رسانی صفحه فیس‌بوکشان درخواست شما را ببینند و امیدوار باشید که شما را یاری کنند.

با وجود این سرویس مثلا اگر به دنبال یک رستوران در شهر خاصی می‌گردید، می‌توانید دوستی که می‌شناسید و می‌دانید در آن محل زندگی می‌کند را تگ کنید. شاید او جای مناسبی برای غذا خوردن را بشناسد.

مایکروسافت می‌گوید:

این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا بدون زحمت، از خرد جمعی شبکه اجتماعی‌تان بهره گیرید.

این ویژگی جدید، مدت کوتاهی پس از آن که بینگ خبر از یکپارچه شدن نتایج جستجو با Foursquare داد، ارائه شده و هم اکنون قابل استفاده است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده