پشتیبانی ساعت G Watch R ال جی از وای‌فای با بروزرسانی جدید اندروید ور

یک‌شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹
مطالعه 2 دقیقه
بروزرسانی جدید اندروید ور بالاخره توسط گوگل تایید شد و علاوه بر ویژگی‌های جدید اضافه شده، حاوی ویژگی خاصی برای دارندگان G Watch R ال‌جی است. بروزرسانی جدید بالاخره پشتیبانی از اتصالات WiFi را برای G Watch R ممکن خواهد کرد. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

بالاخره انتظارها به سر رسید و گوگل به صورت رسمی بروزرسانی جدید برای اندروید ور را تایید کرد. این بروزرسانی دارای دو ویژگی عمده است یکی واچ فیس‌های تعاملی و دیگری سرویس ترجمه گوگل که می‌تواند به صور مستقل بر روی ساعت عمل کند.

اما این بروزرسانی برای دارندگان جی واچ آر ال‌جی یک جذابیت دیگر هم خواهد داشت چرا که گوگل اعلام کرد پشتیبانی از وای‌فای نیز با بروزرسانی جدید بالاخره به جی‌ واچ‌ آر اضافه خواهد شد.

پشتیبانی از وای‌فای ویژگی است که گوگل برای برخی ساعت‌های هوشمند ارائه داده و باعث می‌شود که حتی اگر گوشی شما از محدوده‌ی بلوتوث خارج شود، ساعت همچنان اعلانیه‌های آن را به نمایش بگذارد. این ویژگی با اتصال هم‌زمان گوشی و ساعت هوشمند به شبکه‌ی وای‌فای امکان‌پذیر خواهد شد. متاسفانه جی واج آر با وجود داشتن سخت‌افزار لازم، این ویژگی را تا به حال دریافت نکرده بود اما حالا به نظر می‌رسد بروزرسانی جدید پشتیبانی از اتصال وای‌فای را نیز برای این ساعت هوشمند به ارمغان خواهد آورد.

البته باید گفت که این بروزرسانی مانند سایر بروزرسانی‌ها مرحله به مرحله برای ساعت‌های مختلف عرضه خواهد شد، پس اگر ساعت هوشمند و به خصوص جی واچ آر را دارید منتظر بمانید و در صورت دریافت این بروزرسانی تجربیات خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات