کورتانا با ویژگی جدید Collections علایق شما را به خاطر می‌سپارد

دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
دستیار صوتی کورتانا مایکروسافت از این پس می‌تواند علاقه‌مندی‌های شما را به خاطر بسپارد.
تبلیغات

مایکروسافت به‌تازگی خبر از اضافه‌ شدن یک ویژگی جدید به نام مجموعه‌ها به دستیار کورتانا داده است. کورتانا به لطف این ویژگی می‌تواند کتاب‌ها، سریال‌های تلویزیونی، فیلم‌ها، دستور پخت و رستوران‌هایی که شما دوستشان دارید و نمی‌خواهید آن‌ها را فراموش کنید، به خاطر بسپارد. ویژگی Collections کورتانا عملکردی مشابه پینترست دارد و با ویندوز ۱۰ شما سازگاری کاملی پیدا کرده است. 

از این پس هر موقع کاربر وارد صفحه‌ی وبی شود که محتوایش ارزش ذخیره شدن دارد، مانند صفحه‌ی خرید یک کتاب  به‌خصوص، کورتانا پدیدار می‌شود و از کاربر می‌خواهد که لیستی برای ذخیره‌ی آن محتوا ایجاد کند یا آن را به لیست علاقه‌مندی‌ها اضافه کند؛ کاربر همچنین می‌تواند آن نوتیفیکشن را به‌طور کامل رد کند. 

در ویدیوی منتشرشده از سوی مایکروسافت می‌توانید نحوه‌ی عمل ویژگی جدید کورتانا را مشاهده کنید:

مایکروسافت در مطلبی که در وب‌سایت رسمی خود در مورد ویژگی Collections منتشر کرده است، می‌نویسد:

کورتانا همیشه در حال یادگیری است؛ بنابراین هر چه بیشتر به کورتانا اجازه بدهید که کمکتان کند، او نیز کارهای بیشتری برای‌ شما انجام می‌دهد. 

اگر مشکلی ندارید که دستیار مجازی‌تان روی تک‌تک مواردی که در فضای آنلاین می‌بینید، نظارت داشته باشد، کورتانا کالکشنز می‌تواند بهترین انتخاب ممکن باشد؛ در غیر این‌ صورت، پیشنهاد می‌کنیم که از ویژگی یادشده استفاده نکنید.

دیدگاه‌های خود را در مورد ویژگی جدید Collections با زومیت و دیگر کاربران در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات