نوکیا، تبلت‌ و تلفن‌های هیبریدی خود را به زودی عرضه می‌کند

نوکیا، تبلت‌ و تلفن‌های هیبریدی خود را به زودی عرضه می‌کند

در حال حاضر نوکیا شدیدا در تلاش است تا به لطف سیستم‌عامل ویندوز فون مایکروسافت و طراحی جذاب تلفن‌های سری Lumia سهم بازار بیشتری را از آن خود کند. اما این موضوع باعث نشده تا نوکیا از بازار تبلت‌ها قافل شود. براساس مصاحبه‌ای که اخیرا Financial Times با مدیرعامل نوکیا انجام داده، Jorma Ollila انتظار دارد تا یک سری از تبلت‌های این شرکت فنلاندی به همراه تلفن‌های هیبریدی به زودی وارد بازار شوند. اما منظور از تلفن هیبریدی چیست؟

مدیرعامل نوکیا به Financial Times گفت: نوکیا در حال تولید چند مدل تبلت است که براساس اطلاعاتی که پیش‌تر نیز از جانب این شرکت مطرح شده بود این تبلت‌ها به همراه سیستم‌عامل ویندوز ۸ وارد بازار خواهند شد. اما مدیرعامل این شرکت فنلاندی از تلفن‌های هیبریدی این شرکت نیز سخن به میان آورده اما اشاره نکرده که منظورش از تلفن هیبریدی چیست! شاید منظور او محصولی شبیه به Galaxy Note سامسونگ و یا PadFone اسوس باشد.

اما به هر حال به نظر می‌رسد نوکیا قصد دارد قوی‌تر از همیشه وارد بازار تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها شود. از آنجایی که تلفن‌های هوشمند این شرکت مجهز به سیستم‌عامل ویندوز فون و تبلت‌هایش نیز مجهز به ویندوز ۸ خواهند بود و مایکروسافت هر دو سیستم‌عامل را کاملا یکپارچه کرده است، کاربر تجربه ویژه‌ای را از استفاده همزمان تبلت و تلفن نوکیا خواهد داشت.

شما آینده نوکیا را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟ آیا تبلت‌های نوکیا با سیستم‌عامل ویندوز ۸ می‌توانند با آیپدی که هنوز یکه‌تاز بازار تبلت‌ها است رقابت کنند؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده