انتشار تصاویر مرکز همایش استیو جابز و اپل پارک در آستانه رویداد اپل

انتشار تصاویر مرکز همایش استیو جابز و اپل پارک در آستانه رویداد اپل

در این مطلب نگاهی به محیط داخلی سالن استیو جابز واقع در اپل پارک خواهیم داشت؛ مکانی که به‌زودی آیفون جدید اپل در آن رونمایی خواهد شد.

تیم‌های خبرنگاری زیادی هم‌اکنون در اپل پارک و در مرکز همایش جدید استیو جابز حضور دارند تا شاهد برگزاری رویداد مخصوص کوپرتینویی‌ها باشند. جردن خان از وب‌سایت 9to5mac در سرتاسر این محوطه قدم زده است و حالا در سالن استیو جابز حضور دارد.

وی از نزدیک از مرکز بازدید اپل پارک دیدن کرده است و درحالی‌که فاصله‌ی زیادی تا شروع رویداد اپل باقی نمانده، به‌ نظر می‌رسد بیشتر بخش‌های این محل تقریبا کامل شده‌اند. هفته‌ی گذشته چندین تصویر از این محل منتشر شد؛ ولی تصاویر جدید، نمایی بسیار زیبا از این مکان نشان می‌دهند.

خبرنگاران امروز محیط اپل پارک و سالن استیو جابز را بازدید کرده‌اند. ما در زومیت شما را در جریان لحظه‌ای رویداد اپل قرار خواهیم داد و می‌توانید برای پیگیری این رویداد پوشش متنی یا ویدیویی ما را دنبال کنید. در ادامه شما را به دیدن تصاویر جدید از سالن استیو جابز دعوت می‌کنیم.

نظر شما در این مورد چیست؟


آیفون ۱۱ / آیفون ۱۱ پرو

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، به صفحه‌‌های آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 مراجعه کنید.

منبع 9to5mac

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید