پوشش زنده متنی زومیت از رویداد معرفی آیفون ایکس اپل، امشب ساعت ۲۱:۱۵ (تمام شد)

پوشش زنده متنی زومیت از رویداد معرفی آیفون ایکس اپل، امشب ساعت ۲۱:۱۵ (تمام شد)

اپل ساعت ۲۱:۳۰ امشب از گوشی‌‌های هوشمند جدید آیفون ایکس، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس رونمایی می‌کند؛ پوشش زنده‌ی متنی زومیت از این رویداد دیدنی را از دست ندهید.

پس از یک سال انتشار شایعات و گمانه‌زنی‌های بی‌وقفه، اپل امشب طی مراسمی که در سالن‌ همایش‌های استیو جابز در اپل پارک برگزار می‌شود، از گوشی مورد انتظار آیفون ایکس که به مناسبت دهمین سالگرد عرضه‌ی آیفون، طراحی شده است، رونمایی خواهد کرد؛ این گوشی از ویژگی‌هایی چون نمایشگر بدون حاشیه، بدنه‌ای از جنس فلز و شیشه و پشتیبانی از واقعیت افزوده بهره خواهد برد؛ البته تنها ستاره‌ی رویداد امشبی اپل، آیفون ایکس نیست و کوپرتینونشین‌ها جانشین‌های دو گوشی آیفون ۷ و ۷ پلاس را با نام‌های آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس به جهانیان معرفی خواهند کرد.

زومیت به رسم سال‌های اخیر، امسال نیز پوشش زنده‌ی ویدیویی و متنی اختصاصی خود را برای رویداد اپل تدارک دیده است تا به‌صورت لحظه‌به‌لحظه، شما را از اتفاقات این رویداد آگاه کند؛ چنانچه به هر علتی امکان تماشای پوشش ویدیویی زومیت را ندارید، پوشش متنی ما از رویداد اپل را از دست ندهید.

* این صفحه‌ به‌صورت خودکار به‌روز خواهد شد.


آیفون ۱۱ / آیفون ۱۱ پرو

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، به صفحه‌‌های آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 مراجعه کنید.

تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید