اپلیکیشن گوگل Duo امروز یک ساله شد

پنج‌شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
اپلیکیشن تماس تصویری اختصاصی گوگل موسوم به Duo یک ساله شد.
تبلیغات

هم اکنون حدود یک سال از زمانی که شرکت گوگل دو اپلیکیشن جدید پیام‌رسان خود موسوم به الو و Duo را معرفی کرد می‌گذرد. در حالی‌که اپ Allo قابلیت‌های یک اپلیکیشن پیام‌رسان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، اپلیکیشن Duo به طور اختصاصی و فقط برای ارائه خدمات تماس‌های تصویری توسعه داده شده و هدف از انتشار این اپلیکیشن، برقراری تماس‌های تصویری آسان و راحت است. حالا امروز، اپلیکیشن Duo یک ساله شده است.

مقاله‌های مرتبط:

  اپلیکیشن الو در ابتدای زمان انتشار خود امکانات ناقصی را در اختیار کاربران قرار می‌داد و این در حالی است که اپ Duo در همان زمان انتشار اولیه‌ نیز امکانات کاملی را ارائه می‌کرد. به منظور استفاده از این سرویس کافی است نسخه‌ی اندرویدی یا آی‌اواس آن را دانلود کرده و شماره‌ی موبایل خود را در آن ثبت کنید؛ کار در همین مرحله تمام است. شما می‌توانید با Duo با مخاطبان مورد نظرتان تماس تصویری برقرار کنید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این اپ این است که حتی در شرایطی که سرعت و کیفیت اتصال اینترنتی شما مناسب نباشد، می‌توانید از تماس‌های تصویری با کیفیت بهره ببرید؛ این ویژگی یکی از مواردی است که اپلیکیشن‌های دیگری چون اسکایپ یا هنگ‌اوت نمی‌توانند آن را به خوبی ارائه دهند.

  تعداد دانلود‌های اپلیکیشن Duo در فروشگاه گوگل‌پلی یک ماه پس از انتشار اولیه‌ به ۱۰ میلیون رسید و با گذشت هشت ماه از زمان انتشار تعداد دانلود‌های این اپ به ۵۰ میلیون رسید و نهایتا با گذشت ۱۰ ماه از زمان انتشار این اپلیکیشن بیش از ۱۰۰ میلیون بار در پلی استور توسط کاربران دانلود شد. گوگل از لحظه‌ی انتشار Duo تا کنون کار روی آن را به طور بی‌وقفه ادامه داده تا کیفیت تماس‌های تصویری را ارتقا داده و قابلیت‌هایی مثل امکان برقراری تماس‌های فقط صوتی را در آن ارائه کند. علاوه بر این بد نیست اشاره کنیم که هم‌اکنون اپلیکیشن Duo با سرویس‌هایی مثل Truecaller و گوگل دیالر نیز یک‌پارچه شده است.

  اگر با Duo کار کرده باشید مسلما متوجه شده‌اید که کیفیت تماس‌های صوتی و تصویری در این اپ بسیار بالا است. در حالی که اکنون بازار برای اپلیکیشن‌های پیام‌رسان معمولی اشباع شده به‌نظر می‌رسد، اپ Duo سعی دارد تا خود را به عنوان یک سرویس متمایز و با کیفیت نگه دارد که ویژگی‌های اصلی آن ساده بودن و پشیبانی از پلتفرم‌های مختلف است. شما می‌توانید نسخه‌ی اندرویدی Duo را از فروشگاه پلی استور و نسخه‌ی آی‌اواس آن را از فروشگاه اپ‌استور دانلود کنید.

  اگر شما هم از اپلیکیشن Duo گوگل استفاده کرده‌اید لطفا تجربه‌ی کاربری خود را در بخش نظرات با زومیت و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  تبلیغات
  داغ‌ترین مطالب روز

  نظرات

  تبلیغات