وال‌ استریت ژورنال: گوگل برای احیای Wallet درصدد خرید Softcard است

وال‌ استریت ژورنال: گوگل برای احیای Wallet درصدد خرید Softcard است

پس از آنکه اپل سال گذشته در جریان مراسم معرفی آیفون‌های جدید خود، سیستم پرداخت اپل‌پی را معرفی کرد، بسیاری از کمپانی‌ها در راستای بازیابی سرویس‌های پیشین خود یا ایجاد سرویس پرداخت جدید اقام کردند. گوگل نیز درصدد احیای سرویس Wallet خود است.

 براساس گزارش منتشر شده توسط وال‌ استریت ژورنال، گوگل برای احیای سرویس گوگل‌والت درصدد خرید سافت‌کارد است. سافت‌کارد سرویس پرداختی است شماری از اپراتورهای مخابراتی مالکیت آن را در اختیار دارند. پیش‌تر گوگل نتوانست توافقی را با اپراتورهای مخابراتی برای گسترش سرویس پرداخت خود حاصل کند، از این‌رو گوگل‌والت نتوانست موفقیت چشم‌گیری را برای خود کسب کند.

حال پس از آنکه اپراتورهایی نظیر AT&T و T-Mobile‌ نتوانستند به آنچه که در نظر داشتند با اپل برسند، رو به سوی دوست پیشین خود آورده‌اند. براساس گزارش‌های منتشر شده گوگل در قبال پشتیبانی از والت به این اپراتورها مبلغی را پرداخت خواهد کرد که مبلغ پرداخت شده با اضافه شدن امکان نمایش تبلیغات نیز بیش از پیش افزایش خواهد یافت.

براساس شنیده‌ها، این موضوع هنوز در مراحل اولیه است و امکان دارد اصلا این همکاری هیچ‌گاه روی ندهد. در صورتی که همکاری طرفین با موفقیت ادامه داشته باشد، در جریان برگزاری کنفرانس توسعه‌دهندگان گوگل شاهد اعلام عمومی آن خواهیم بود.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید