ویدیویی از اچ‌ تی‌ سی یو با حاشیه‌ حساس به فشار منتشر شد

ویدیویی از اچ‌ تی‌ سی یو با حاشیه‌ حساس به فشار منتشر شد

پس از اعلام رسمی رونمایی از اچ‌تی‌سی یو در تاریخ ۲۶ اردیبهشت‌، حال ویدیویی از این گوشی منتشر شده که حاشیه حساس به فشار آن را نمایش می‌دهد.

اچ‌تی‌سی چندی پیش اعلام کرد که این کمپانی در آینده‌ی نزدیک از گوشی هوشمند جدیدی با نام HTC U رونمایی خواهد کرد. این کمپانی تایوانی نتوانسته است آن‌چنان که باید اسرار مربوط به گوشی هوشمند خود را حفظ کند و اطلاعاتی در رابطه با اچ‌تی‌سی یو فاش شده است. حال ویدیویی از این گوشی هوشمند منتشر شده که قابلیت جدید آن را نمایش می‌دهد. این ویدیو که با عنوان «HTC U11» منتشر شده است، قابلیت حساسیت به فشار و لمس در لبه‌های گوشی را نمایش می‌دهد. اچ‌تی‌سی این ویژگی را Squeeze for the brilliant نام‌گذاری کرده است.

البته باید به این نکته اشاره کنیم که این ویدیو پیش از این با عنوان دیگری منتشر شده بود. ایوان بلس با انتشار ویدیوی مور دنظر در دی‌ماه و پیش از برگزاری مراسم کمپانی تایوانی، اعلام کرده بود که گوشی مورد نظر به احتمال قریب‌به‌یقین اچ‌تی‌سی اوشن است؛ اما این‌چنین نبود و حال می‌توان ادعا کرد که اچ‌تی‌سی یو با این ویژگی راهی بازار خواهد شد.


همان‌طور که اشاره کردیم، هدف اصلی از ویدیوی مورد نظر، نمایش قابلیت حساس به فشار در اچ‌تی‌سی یو است. در ویدیو مشاهده می‌کنید که زوجی دست در دست هم در حال حرکت هستند. این زوج بدون نیاز به جدا کردن دست‌هایشان از همدیگر، می‌توانند از طریق منوی عمودی که با کشیدن انگشت روی حاشیه‌ی گوشی نمایش می‌دهد، به قابلیت‌های مورد نظرشان دسترسی داشته باشند. با کشیدن انگشت روی حاشیه، منویی عمودی نمایش داده می‌شود که در صورت پایین بردن انگشت با فشار روی لبه منو، به سمت پایین می‌رود و در صورت بردن بالا به سمت بالا اسکرول می‌شود.

در این ویدیو می‌توان به‌روشنی دید که هر دو حاشیه‌ی راست و چپ این گوشی از قابلیت مورد نظر پشتیبانی می‌کنند. اچ‌تی‌سی اعلام کرده است که نسل جدید گوشی هوشمند خود را با برگزاری مراسمی در ۲۶ اردیبهشت‌ رونمایی خواهد کرد.

منبع slashgear
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده