آپدیت اندروید 7.1.2 برای تبلت پیکسل سی گوگل عرضه شد

آپدیت اندروید 7.1.2 برای تبلت پیکسل سی گوگل عرضه شد

تصویری در فضای مجازی منتشر شده است که عرضه‌ی آپدیت اندروید 7.1.2 برای تبلت پیکسل سی گوگل را تأیید می‌کند.

طبق گزارش‌های جدید، عرضه نسخه نهایی آپدیت اندروید 7.1.2 آغاز شده است. در یکی از تصاویر منتشرشده می‌توان مشاهده کرد که تبلت پیکسل سی گوگل این آپدیت را دریافت کرده است.

این موضوع در حالی است که مهندسان گوگل روی سیستم‌عامل جدید اندروید O کار می‌کنند. با این حال می‌توان انتظار داشت که شاهد عرضه‌ی آپدیت‌های بیشتری از اندروید نوقا باشیم.

در نسخه بتا آپدیت اندروید 7.1.2 با استفاده از اسکنر اثر انگشت گوشی‌های هوشمند نکسوس 6 پی و نکسوس 5 ایکس امکان کنترل اعلانات وجود دارد. برای این کار کافی است انگشت خود را روی حسگر بکشید تا اعلانات را کنترل کنید.

یکی دیگر از قابلیت‌های مشاهده‌شده در نسخه بتای اندروید 7.1.2 امکان دریافت لیست اپلیکیشن‌هایی است که انرژی زیادی مصرف می‌کنند. همچنین به کاربران اجازه داده می‌شود که در صفحه خانه و صفحه قفل از لایو والپیپر استفاده کنند. از امکانات دیگری که انتظار می‌رود به پیکسل سی اضافه شود، پیکسل لانچر جدید و رابط کاربری چندوظیفه‌ای است که به کاربر اجازه می‌دهد ۸ اپلیکیشنی را که به‌تازگی استفاده شده‌اند، مشاهده کند.

البته هنوز در صفحه رسمی گوگل اشاره‌ای به آپدیت جدید اندروید 7.1.2 نشده است؛ اما اگر تصویر منتشرشده صحت داشته باشد، می‌توان انتظار داشت که در آینده‌ای نزدیک شاهد عرضه‌ی آپدیت جدید باشیم. این آپدیت برای تبلت پیکسل سی گوگل، حدود ۳۴۰.۱ مگابایت حجم دارد.

آپدیت 7.1.2

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه آپدیت جدید امروز رسما عرضه می‌شود. اگر از دستگاه‌های پیکسل یا نکسوس استفاده می‌کنید، می‌توانید منتظر دریافت جدیدترین نسخه اندروید نوقا باشید.

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده