روزانه 700 هزار تلفن اندرویدی فعال می شوند

روزانه 700 هزار تلفن اندرویدی فعال می شوند

اندروید، سیستم عامل مخصوص دستگاه های همراه گوگل، هر روز قدرتمند تر می شود. اندی روبین از گوگل اعلام کرده که روزانه 700 هزار دستگاه اندرویدی فعال می شوند. این آمار بدون شک تکان دهنده است و نشان دهنده این است که روزانه 700 هزار تلفن، تبلت و دیگر ابزارهای مبتنی بر سیستم اندروید تولید و روانه بازار می شوند. 

گوگل در ماه می اعلام کرده بود که 400 هزار دستگاه اندرویدی روزانه فعال سازی می گردند و در ماه نوامبر تعداد کل دستگاه های فعال شده به 200 میلیون رسید. حال آمار فعال سازی روزانه نسبت به هفت ماه پیش تقریبا دو برابر شده است.

این خبر در شبکه اجتماعی Google+ اعلام شد که روبین طی پستی گفت:

[blockquote class="default"]هم اکنون روزانه بیش از 700,000 دستگاه مبتنی بر اندروید فعال سازی می شوند.[/blockquote]

وی افزود:

[blockquote class="default"]ما هر دستگاه را یک بار محاسبه کرده ایم (به این معنا که دستگاه های دوباره فروخته شده محاسبه نشده اند)، و منظور از فعالسازی، خرید دستگاه و اتصال آن به شبکه با استفاده از یک سرویس مخابراتی است.[/blockquote]

آخرین نسخه اندروید، ساندویچ بستنی یا همان اندروید 4.0، از زمان عرضه به بازار همراه با Galaxy Nexus شروع بسیار عالی داشته است. در حالی که بروز رسانی اولیه برای تلفن های Nexus S گوگل نیز عرضه شده بود گوگل ادامه آن را به تاخیر انداخته تا بازخورد، نظر و انتقاد آن عده که از همان ابتدا اقدام به بروز رسانی کرده اند را مورد بررسی قرار دهد و بعد نسخه بهینه شده تری را به طور عمومی عرضه کند.

آیا شما هم یک دستگاه اندرویدی دارید؟ در مقایسه با سیستم عامل های دیگر آن را چگونه ارزیابی می کنید؟ نظرتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: T3

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده