فاش شدن اطلاعات جدید از گوشی‌ پیکسل گوگل

فاش شدن اطلاعات جدید از گوشی‌ پیکسل گوگل

اطلاعات جدید منتشر شده از گوشی گوگل پیکسل خبر از وجود اندروید 7.1 نوقا و سخت افزاری قدرتمند دارد.

شایعات پیرامون گوشی‌های جدید گوگل که در ابتدا آنها را از سری نکسوس و با نامه‌های مستعار Sailfish و Swordfish می‌شناختیم همچنان ادامه دارد.

با وجود نتایج بنچمارک‌های اخیر این گوشی و اطلاعات دقیق‌تری که ساعاتی پیش از آن منتشر شده است مشخصات سخت افزاری این مدل تا اندازه‌ی قطعی شد.

 پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۰(مدل اصلاح شده)، اندروید ۷.۱ نوقا و ۴ گیگابایت رم و صفحه‌ی نمایش ۵.۲ اینچی اجزای مهم سخت‌افزار این گوشی را تشکیل می‌دهند.

با توجه به تاییدیه سازمان جهانی صادر کننده‌ی مجوز برای گوشی‌ها (GCF) به طور حتم می‌دانیم که اچ تی سی عهد‌ه‌دار ساخت این دو مدل خواهد بود. در این تاییده‌ به وجود دو و نسخه‌ از Pixel و Pixel XL اشاره شده است، نسخه‌ی بین المللی و نسخه‌‌ای مختص به کشور آمریکا.

نسخه‌ی در نظر گرفته‌ شده برای بازار آمریکا از اپراتورهای با تکنولوژی CDMA پشتیبانی می‌کند و باند‌های LTE آن نیز با مدل‌ بین المللی متفاوت خواهد بود.

در عین حال تصاویر  قاب‌های شیشه‌ای که برای این دو گوشی منتشر شده نشان از دوربینی احتمالا دوگانه دارد اما در هیچکدام از اطلاعات منتشر شده حرفی در این خصوص به میان نیامده است.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده