گوگل مشکل اتصال داده در نکسوس 6 را برطرف می‌کند

گوگل مشکل اتصال داده در نکسوس 6 را برطرف می‌کند

گوگل اعلام کرده که مشکلات مربوط به اتصال داده در نکسوس ۶ را برطرف کرده است. بر اساس گزارش گوگل، سرویس GPS این گوشی باعث بروز مشکلاتی شده بود. این مشکل ابتدا در تاریخ سوم آگوست مطرح شد اما بعد از آن کاربران بیشتری از  ایراد اتصال دیتا در این گوشی شکایت داشتند. در ادامه با زومیت همراه باشید.

گوگل عنوان کرده که مشکل اتصالات دیتا در نکسوس ۶ را برطرف کرده است. این شرکت در فروم محصولات گوگل اعلام کرده که پس از وصول گزارشات مختلف از طرف کاربران درباره‌ی مشکلات این گوشی، بسته‌ی اصلاحی مورد نظر را برای رفع مشکل اتصال داده ارائه کرده است.

طبق گزارش گوگل، مشکل ایجاد شده به خاطر تداخل GPS گوشی نکسوس ۶ با اتصال داده بوده که باعث قطع شدن اتصال می‌شده است. مشکل مورد نظر ابتدا در تاریخ سوم آگوست در فروم محصولات گوگل مطرح شد و پس از آن گزارشات بیشتری تا تاریخ ۵ آگوست مطرح شد و کاربران بیشتری از قطع شدن اتصال داده‌ی خود شکایت کردند.

گوگل برای اغلب کاربرانی که این مشکل را داشته‌اند، پیغام اصلاح فرستاده اما ممکن است برخی کاربران این پیغام را دریافت نکرده باشند. به همین دلیل این شرکت اعلام کرده که اگر مشکل اتصال در گوشی کاربر هنوز رفع نشده است، ریستارت کردن گوشی و اتصال مجدد می‌تواند مشکل را حل کند. از آنجا که این مشکل از سوی شرکت گوگل حل شده است، کاربران نباید نگران بروزرسانی گوشی با بسته‌ی اصلاحی باشند و ریستارت کردن گوشی، مشکل آنها را حل خواهد کرد.

طبق گزارش‌های رسیده، اکثر مشکلات اتصال مربوط به سیم‌کارت‌های T-Mobile بوده است. اگرچه گوگل روز گذشته خبر اصلاح مشکلات را منتشر کرد، برخی کاربران پیش از این توانسته بودند با راه‌حل‌هایی دیگر مشکلات اتصال خود را حل کنند. یکی از این راه حل‌ها، بروزرسانی Google Connectivity Services از طریق پلی‌استور بوده و راه حل دیگر، تغییر تنظیمات APN گوشی بوده است. البته برخی کاربران بار دیگر اعلام کرده‌اند که باوجود حل شدن مشکل اتصال، سرعت اتصال دیتای آنها نسبت به قبل بسیار کمتر شده است. به احتمال زیاد این کاربران نیز می‌توانند با راه‌اندازی دوباره‌ی دستگاه، مشکل سرعت اتصال را حل کنند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده