جستجوی گوگل میانگین زمان لازم برای گردش در مکان های توریستی را نشان می‌دهد

جستجوی گوگل میانگین زمان لازم برای گردش در مکان های توریستی را نشان می‌دهد

موتور جستجوی گوگل اخیرا تلاش‌های زیادی برای بهبود تجربه‌ی کاربری مسافران و گردشگران انجام داده است. آخرین قابلیت معرفی شده در این زمینه، نشان دادن میانگین زمان سفر در مکان‌های مشهور است. این قابلیت به گردشگران کمک می‌کند تا برآوردی از زمان مورد نیاز برای بازدید کامل از یک محل توریستی داشته باشند. در ادامه با زومیت همراه باشید.

بدون شک، موتور جستجوی گوگل را می‌توان بزرگ‌ترین و معتبرترین موتور جستجوی جهان نامید. این شرکت روز به روز در حال پیشرفت قابلیت‌ها و امکانات سرویس خود است و تلاش می‌کند تا اقشار مختلف کاربران را به استفاده از موتور جستجوی خود تشویق کند. گوگل اخیرا از قابلیتی در جستجوی مکان‌ها رونمایی کرده که میانگین زمان سپری شده در آن محل توسط گردشگران را نشان می‌دهد.

این قابلیت جدید به گردشگران و مسافران کمک می‌کند تا برنامه‌ریزی سفر خود را به طور کامل‌تری انجام دهند. به طور مثال کاربری قصد سفر به یک شهر توریستی دارد و نمی‌داند که برای بازدید از مکان‌های مختلف این شهر چقدر زمان نیاز است. این کاربر می‌تواند با جستجوی مکان مورد نظر در گوگل و ورود به بخش Plan your visit، میانگین زمانی که دیگر مسافران و گردشگران در این محل سپری کرده‌اند را مشاهده کند و برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای جمع‌آوری وسایل سفر و خرید بلیط و دیگر موارد داشته باشد. البته نوع سفر افراد و نیاز آنها به بازدید از مکان‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است و نمی‌توان این اطلاعات گوگل را به عنوان مرجعی برای مسافرت در نظر گرفت. در حالی که گوگل اطلاعات زیادی در مورد این قابلیت منتشر نکرده است، به نظر می‌رسد استفاده از این قابلیت برای اکثر مکان‌های توریستی فعال شده باشد و در آینده‌ی نزدیک تمامی مکان‌های توریستی شامل این قابلیت بشوند.

گوگل اخیرا بروزرسانی‌های مفیدی در موتور جستجوی خود انجام داده که هدف آنها استفاده‌ی هر چه بهتر گردشگران از این سرویس بوده است. ابتدای ماه جاری میلادی، این سرویس، قابلیتی برای جستجوی بهتر هتل‌ها و پروازها را برای مسافران اضافه کرد. بعلاوه، این موتور جستجو هتل‌هایی که شامل تخفیف شوند را نیز به کاربران پیشنهاد می‌کند. دیگر سرویس گردشگری گوگل، Destinations است که در برنامه‌ریزی مسافرت به کاربران کمک می‌کند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده