یک میلیون اشتراک اینترنت خانگی به‌صورت فوری واگذار می‌شود

یک میلیون اشتراک اینترنت خانگی به‌صورت فوری واگذار می‌شود

وزیر ارتباطات اعلام کرد یک میلیون اشتراک اینترنت خانگی دراختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. این اشتراک‌ها حداکثر ۴۸ ساعته تحویل داده می‌شوند.

محمدجواد آذری‌جهرمی در پستی اینستاگرامی اعلام کرد یک میلیون اشتراک اینترنت خانگی به‌صورت فوری به متقاضیان واگذار خواهد شد. براساس اعلام وزیر ارتباطات، اولویت واگذاری این اشتراک‌ها به زمان ثبت‌نام افراد بستگی دارد و متقاضیان دریافت این اشتراک حداکثر ۴۸ ساعت پس از ثبت‌نام، اشتراک خود را در منزل تحویل خواهند گرفت. متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام و خرید این اشتراک، به سامانه‌ی xdslplus مراجعه کنند.

وزیر ارتباطات این خبر را به‌همراه نتایج چند نظرسنجی درباره‌ی وضعیت سرویس‌های خانگی در حساب کاربری خود در اینستاگرام منتشر کرد. آذری‌جهرمی نوشت:

همین الان یک میلیون اشتراک خانگی اینترنت در مناطق «شهری» و «روستایی» آماده‌ی‌ واگذاری شده است تا شما پول کمتری برای استفاده از اینترنت پرداخت کنید. هرچند برای همه کافی نیست؛ اما فاز دوم را هم در شهریورماه آماده‌ی واگذاری می‌کنیم. 

او درباره‌ی روند کار سامانه‌ی معرفی‌شده و بی‌نیازی به مراجعه‌ی حضوری کاربران به مراکز مخابراتی نوشت:

هیچ نیازی به مراجعه‌ی حضوری هم ندارید و همه‌ی اقدامات به‌صورت تمام‌الکترونیکی ازطریق زیرساخت‌های دولت الکترونیک فراهم شده است. حداکثر ۴۸ ساعت پس از ثبت‌نام، اشتراک‌ها واگذار می‌شود و قابل‌استفاده است. بخش‌های مختلف به‌خط شده‌اند تا بدون معطلی کار را پیش ببرند. در ارتقای چهاربرابری سرعت هم مشترکان فعلی اینترنت خانگی در اولویت هستند.

وزیر ارتباطات همچنین افزود این وزارتخانه به‌زودی خدمات رایگانی که برای مشترکان خانگی مشخص کرده، اعلام خواهد کرد.

View this post on Instagram

. Xdslplus.ir مدتی پیش از شما سیٔوالهایی پرسیدم و لطف کردید و پاسخ دادید. براساس نظر شما برنامه‌ریزی عملیاتی کردیم که در سال پیش رو با تمام توان شبکه‌ی اینترنت خانگی را گسترش بدیم و میلیون‌ها اشتراک جدید خانگی با کمترین کاغذبازی اداری و در کمترین زمان ممکن (۴۸ ساعت از ثبت درخواست تا راه اندازی در منزل) تحویل شما دهیم و از طرفی هم با VDSLسرعت اینترنت خانگی فعلی رو چهار برابر کنیم. دوران گواهی بردن برای گرفتن اینترنت ۱۲۸خیلی وقته تموم شده حالا به اینم راضی نیستیم، میریم که بترکونیم 💪🏻 همین الان یک میلیون اشتراک خانگی اینترنت در مناطق «شهری» و «روستایی»، آماده‌ی واگذاری شده است، تا شما پول کمتری برای استفاده از اینترنت پرداخت کنید. هر چند برای همه کافی نیست اما فاز دوم رو هم در شهریورماه آماده‌ی واگذاری می‌کنیم. اولویت ما در واگذاری‌ این یک میلیون اشتراک با کسانی است که زودتر ثبت‌نام کنند. هیچ نیازی به مراجعه‌ی حضوری هم ندارید و همه اقدامات، به‌صورت تمام الکترونیکی ازطریق زیرساختهای دولت الکترونیک فراهم شده است. حداکثر ۴۸ ساعت پس از ثبت نام اشتراک‌ها واگذار می‌شود و قابل استفاده است؛ بخش‌های مختلف به‌خط شده‌اند تا بدون معطلی کار را پیش ببرند. در ارتقای ۴برابری سرعت هم مشترکین فعلی اینترنت خانگی در اولویت هستند. یک خبر خوب دیگه اینکه به‌زودی «خدمات رایگانی» که برای مشترکین خانگی مشخص کردیم هم ارایٔه خواهیم کرد. اگر درخواست استفاده از خدمات اینترنت خانگی دارید، به سامانه xdslplus.ir برید و با چند کلیک، جزو اولین نفراتی باشید که ثبت درخواست می‌کنند. مخلص همه‌ی شما، محمدجواد

A post shared by Mohammad Javad Azari Jahromi (@azarijahromi) on

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده