ضریب نفوذ تلفن ثابت از ۳۹ به ۴۲ درصد رسید

پنج‌شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
به گزارش مدیر عامل شرکت مخابرات ایران، ضریب نفوذ تلفن ثابت از ۳۹ به ۴۲ درصد رسیده و تمرکز بر توسعه پهنای باند تلفن ثابت و موبایل در دستور کار قرار گرفته است.
تبلیغات

مجمع عمومی عادی سالیانه و عادی فوق العاده شرکت مخابرات ایران، با حضور ۹۸ درصد سهامداران برگزار شد.

سید مجید صدری در این مجمع با تأکید بر استفاده از فناوری اطلاعات به‌عنوان لبه فناوری در تمام ابعاد سازمانی و عملیاتی، اعلام کرد که هم‌افزایی و استفاده مشترک از منابع به‌منظور خودکفایی در صنعت مخابرات کشور، از اولویت‌های اصلی فعالیت مجموعه مخابرات ایران است و به‌منظور تحقق اهداف یادشده، ارتباط با سندیکا، اتحادیه، شرکت‌های دانش‌بنیان و تولیدکننده‌های داخلی مد نظر است. توسعه بازار، توسعه سرویس‌های باندل، تحول در شبکه و فناوری اطلاعات و افزایش بهره‌وری در مدل عملیاتی از مهم‌ترین اولویت‌های مخابرات است.

به گفته‌ی صدری، سهم مخابرات از بازار اینترنت کشور، ۶۰ درصد است و ضریب نفوذ تلفن ثابت از ۳۹ به ۴۲ درصد رسیده است.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با تأکید بر وجود نگاه تجاری به سرویس فیبر نوری منازل (FTTH)، گفت امسال حداقل ۳۰۰ هزار مشترک به سرویس فیبر نوری شرکت اضافه خواهد شد و تعداد پورت پرسرعت ADSL نیز به ۵.۵ میلیون واحد رسیده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران توسعه خدمات غیر حضوری، ساده‌سازی فرایندهای ارائه خدمات به مشتریان، افزایش کانال‌های پرداخت و ساماندهی مراکز تماس را از مهم‌ترین دستاوردهای مخابرات عنوان کرد و از حمایت از تولیدکنندگان داخلی، توسعه خدمات و اکوسیستم محتوا و همکاری با شرکت‌های FCP (اپراتورهای ارتباطات ثابت) به‌عنوان مهم‌ترین برنامه‌های سال ۱۳۹۷ خبر داد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات