اپل طی دهه گذشته بیش از ۵۰۰ میلیون آیپد فروخته است

اپل طی دهه گذشته بیش از ۵۰۰ میلیون آیپد فروخته است

اپل برای اولین‌بار بعد از سال ۲۰۱۸ میزان فروش تبلت‌های آیپد را به‌صورت رسمی تأیید کرد.

در رویداد Time Flies اپل که روی معرفی تبلت‌های جدید آیپد و ساعت‌های هوشمند اپل واچ متمرکز بود، تیم کوک، مدیرعامل اپل، آمار جالبی از میزان فروش تبلت‌های آیپد طی ۱۰ سال گذشته ارائه داد. تیم کوک در خلال برگزاری رویداد آنلاین، اطلاعات جالبی در مورد موفقیت‌های اپل طی سال‌های گذشته ارائه داد که یکی از آن‌ها موفقیت تبلت‌های سری آیپد در بازار بود.

کوپرتینویی‌ها مدل‌های مختلفی از تبلت‌های آیپد را به بازار عرضه می‌کنند و در رویداد Time Flies نیز دو مدل آیپد ۱۰.۲ اینچی نسل هشتمی و آیپد ایر معرفی شدند. جالب است بدانید اپل در مورد ارائه اطلاعات پیرامون فروش محصولات خود بسیار محافظه‌کارانه عمل می‌کند؛ به‌صورتی‌که حتی در مورد آمار فروش آیپدها طی ۱۰ سال گذشته نیز جزئیاتی منتشر نشد و نمی‌دانیم به‌صورت تفکیکی هر یک از محصولات اپل به چه میزان فروش داشته‌اند.

اپل در نوامبر سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که از این پس دیگر اطلاعاتی در مورد فروش محصولات خود ازجمله آیفون، آیپد، مک و پوشیدنی‌ها مانند اپل واچ ارائه نخواهد داد و در مورد دلیل آن نیز به‌صورت رسمی اطلاعاتی منتشر نشد.

در میان معرفی محصولات جدید، اپل اطلاعاتی از تراشه A14 بیونیکی نیز منتشر کرد. نکته جالب در مورد این تراشه، استفاده آن در سری آيفون ۱۲ است که متاسفانه اپل حاضر به معرفی آن در رویداد خود نشد و گویا رونمایی سری جدید آيفون‌ها به اواخر سال ۲۰۲۰ سپرده شده است.

دلیل چنین اقدامی را می‌توان شیوع بیماری کرونا و درنتیجه کاهش تولید قطعات مورد نیاز برای آیفون‌های جدید دانست. انتظار می‌رود طی ماه‌های آینده شاهد انتشار اطلاعات بیشتری در مورد زمان رونمایی سری آیفون ۱۲ باشیم.

منبع theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید