نرم‌افزار تماس ویدیویی رایگان گوگل میت با قابلیتی کاربردی آپدیت شد

جمعه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۰
مطالعه 2 دقیقه
لوگو سه بعدی گوگل میت روی زمینه آبی
با قابلیت جدید گوگل میت می‌توانید هنگام حضور در جلسات و تماس‌های آنلاین، بین دستگاه‌های مختلف جابه‌جا شوید.
تبلیغات

اگر هنگام حضور در جلسات آنلاین مجبور به تعویض دستگاه هستید، خبر خوبی برایتان داریم. گوگل با قابلیت جدیدی به نام Switch Here، جابه‌جایی تماس‌های فعال در میت را از کامپیوتر به گوشی هوشمند و برعکس بسیار آسان کرده است. این یعنی دیگر نگران پرش و قطع تصویر خود در طول جلسه نخواهید بود.

قابلیت جدید دیگری که به گوگل میت اضافه شده است، به کاربران اجازه می‌دهد به‌طور همزمان در دو مکان به یک تماس بپیوندند. بنابراین، می‌توانید درحالی‌که بین آشپزخانه و دفتر کارتان در رفت و آمد هستید، با روشن بودن تماس روی تبلت آشپزخانه و کامپیوتر دفتر کار، هم به پخت‌وپز برسید و هم در جلسه شرکت داشته باشید.

عملکرد قابلیت Switch here در گوگل Meet
Google

بر اساس بیانیه‌ی مطبوعاتی گوگل، استفاده از Switch Here در برنامه‌ی میت نیاز به یادگیری استفاده از منوی جدید ندارد. هنگام برقراری تماس در پلتفرم مذکور، فقط باید لینک همان جلسه را روی دستگاهی که می‌خواهید به آن سوئیچ کنید باز و روی دکمه‌ی آبی رنگ Switch Here که جایگزین دکمه‌ی Join شده است، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید در گوگل میت همزمان روی دو دستگاه در جلسه‌ی آنلاین حاضر باشید، باید روی گزینه‌ی Other Joining Options کلیک و سپس Join Here Too را انتخاب کنید.

قابلیت انتقال تماس در میت برای حساب‌های شخصی گوگل و همچنین مشتریان Workspace در دسترس قرار گرفته است و از امروز برای کاربران فعال می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات