آیفون دارید؟ حالا می‌توانید هوش مصنوعی گلکسی S24 را تجربه کنید!

جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۰
مطالعه 3 دقیقه
کار با آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس
سامسونگ امکان دسترسی کاربران آیفون به هوش مصنوعی Galaxy AI را از طریق یک نرم‌افزار فراهم کرده است.
تبلیغات

سامسونگ نرم‌افزار Try Galaxy خود را به‌روز کرده تا تجربه‌ی رابط کاربری One UI 6.1 را در اختیار کاربران گوشی آیفون و گوشی‌های اندرویدی دیگر قرار دهد. بنابراین، کاربران قادر خواهند بود با نصب Try Galaxy یا استفاده از نسخه‌ی تحت وب آن، با برخی ویژگی‌های هوش مصنوعی Galaxy AI مانند ترجمه‌ی هم‌زمان آشنا شوند.

Galaxy AI درحال‌حاضر فقط برای گوشی سامسونگ سری گلکسی S24 دردسترس است و به‌زودی از طریق به‌روزرسانی نرم‌افزاری وارد گوشی‌های دیگر این شرکت از جمله سری گلکسی S23 نیز خواهد شد.

ابزار هوش مصنوعی مولد در galaxy ai سامسونگ
اسکرین شات صفحه نمایش از galaxy ai
گوشی در دست با نمایش قابلیت circle to search
گوشی در دست با نمایش ویژگی Galaxy ai سامسونگ

نسخه‌ی جدید Try Galaxy با شبیه‌سازی ساده‌ی One UI 6.1، بخشی از تجربه‌ی کاربری آن را به‌نمایش می‌گذارد تا کاربران گوشی‌هایی که از سیستم‌عامل یا رابط کاربری دیگری استفاده می‌کنند را با هوش مصنوعی گلکسی آشنا و به استفاده از این اکوسیستم ترغیب کند.

پیش از این سامسونگ شبیه‌ساز گوشی تاشو در Try Galaxy را برای کاربران آیفون منتشر کرده بود تا بتوانند کار با محیط بهترین گوشی‌ های تاشو مانند گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی زد فلیپ ۵ و برخی ویژگی‌ها از جمله چندوظیفگی، Flexcam یا ارتباط با گلکسی واچ را بدون نیاز به خرید گوشی اندرویدی تجربه کنند.

کاربران Try Galaxy اکنون می‌توانند دموهای تعاملی از ویژگی‌های هوش مصنوعی که در بهترین گوشی سامسونگ موجود است را امتحان کنند.

دموهای تعاملی Try Galaxy برای شبیه‌سازی قابلیت‌های Galaxy AI طراحی شده‌اند؛ اما باید توجه داشت که این ویژگی‌ها صرفاً جنبه‌ی نمایشی دارند و نمی‌توان انتظار عملکرد کاملاً مشابه آنچه را در گلکسی S24 اولترا اتفاق می‌افتد از آن‌ها داشت.

Try Galaxy درحال‌حاضر از ۲۰ زبان پشتیبانی می‌کند و از طریق سایت رسمی سامسونگ قابل دسترسی است. پس از دانلود و نصب نرم‌افزار روی گوشی خود می‌توانید دموهای هوش مصنوعی گلکسی را که سامسونگ برای شما آماده کرده است بررسی کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات