برترین برنامه‌های فروشگاه مایکروسافت در سال ۲۰۲۲ انتخاب شدند

یک‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۵
مطالعه 2 دقیقه
مایکروسافت با برگزاری نظرسنجی در میان کاربران ویندوز ۱۰ و ۱۱، برترین برنامه‌های منتشرشده در فروشگاه خود را در چند دسته‌بندی مختلف انتخاب کرد.
تبلیغات

مایکروسافت اوایل ماه جاری برای انتخاب بهترین برنامه‌هایی که کاربران ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۱ می‌توانند از فروشگاه این شرکت دانلود کنند، نظرسنجی برگزار کرد. جامعه‌ی ویندوز چندین پروژه‌ را در دسته‌بندی‌های مختلف نامزد و اکنون غول فناوری مستقر در ردموند نتایج آن را منتشر کرده است.

برترین برنامه های فروشگاه مایکروسافت ۲۰۲۲

به‌گزارش Neowin، برندگان جوایز بهترین برنامه‌های فروشگاه مایکروسافت در سال ۲۰۲۲ در دسته‌بندی‌های مختلف بدین‌شرح‌اند:

کاربردی (Utility) - ShareX و Speedtest از Ookla

دسته‌بندی کاربردی برای شناسایی برنامه‌هایی است که به‌ خودکارسازی وظایف، تشخیص مشکلات، اشتراک‌گذاری اسکرین‌شات، پیمایش درایورها و... کمک می‌کنند. اگر از این نوع برنامه‌ها مدام استفاده می‌کنید؛ پس بسیار ضروری به‌نظر می‌رسند.

نرم‌افزارهای Torrex Lite و Fluent Screen Recorder نیز در جایگاه‌ دوم بهترین برنامه‌های دسته‌بندی کاربردی در فروشگاه مایکروسافت قرار گرفته‌اند.

مدیریت فایل (File Manager) - Files و Rufus

برنامه‌های این دسته‌بندی به مدیریت فایل‌ها روی رایانه‌ی شخصی ویندوزی شما کمک می‌کنند. این نرم‌افزارها امکان مشاهده، مرتب‌سازی، ویرایش ابرداده، تبدیل، فشرده‌سازی و... را فراهم می‌کنند. براساس نظر کاربران، برنامه‌های 8Zip و One Commander نیز در جایگاه دوم بهترین نرم‌افزارهای مدیریت فایل فروشگاه ویندوز قرار گرفته‌اند.

پلفترم‌های باز (Open Platform) - Auto Dark Mode، EarTrumpet و ModernFlyouts

ویندوز پلتفرمی باز برای نوآوری است. می‌دانیم که هر کاربر با روش خاص خود از این سیستم‌عامل استفاده می‌کند و برخی تمایل دارند بخش‌های مختلف رابط کاربری را تغییر دهند یا دسترسی آسان‌تری به برخی ویژگی‌ها داشته باشند. این‌ها برنامه‌هایی هستند که کاربران اعلام کرده‌اند ویندوز را به پلتفرمی با قابلیت سفارشی‌سازی تبدیل کرده‌اند.

Lively Wallpaper و TranslucentTB در رده‌ی دوم برترین برنامه‌های دسته‌بندی پلتفرم‌باز در فروشگاه ویندوز قرار گرفته‌اند.

مایکروسافت درنهایت به چند برنامه‌ی جذاب دیگر در دسته‌بندی‌های مختلف اشاره کرده است. ویراستاران فروشگاه مایکروسافت پروژه‌هایی مثل Talk for Me ،‌FluentCast ،‌DrawboardPDF و تلگرام را به‌عنوان نرم‌افزارهای برتر از نگاه خود انتخاب کرده‌اند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات