از ایموجی تعاملی تا ضبط لایو استریم؛ تمامی قابلیت‌های به‌روزرسانی اخیر تلگرام

چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰
مطالعه 3 دقیقه
آ‌خرین به‌روزرسانی تلگرام ویژگی‌هایی جدیدی به این پیام‌رسان اضافه می‌کند که از ایموجی تعاملی تا امکان ضبط لایم استریم گروه‌ها را شامل می‌شود.
تبلیغات

روز گذشته تلگرام یک به‌روزرسانی منتشر کرد که چند ویژگی جدید را به این پیام‌رسان محبوب اضافه می‌کند.

به گزارش جی‌اس‌ام‌آرنا، اولین گزینه، توانایی تنظیم تم‌های مختلف برای چت است. کاربران می‌توانند از بین ۸ تم مختلف، هر کدام را که دوست داشتند انتخاب کنند تا برای منوی چت هر دو کاربر فعال شود. اکنون حباب‌های پیام نیز دارای پس‌زمینه متحرک و الگوهای منحصر‌به‌فرد هستند. در ضمن، برای هر تم دو حالت روز و شب در نظر گرفته شده است.

به‌روزرسانی تلگرام

این به‌روزرسانی به تلگرام ایموجی تعاملی اضافه می‌کند. اکنون هنگامی که یکی از ایموجی‌های متحرک انتخابی را در چت ارسال می‌کنید، می‌توانید روی آن ضربه بزنید تا یک انیمیشن تمام صفحه شروع شود. ایموجی‌ تعاملی برای شما یا سایر افرادی که در منوی چت حضور دارند قابل مشاهده است. بعضی از این انیمیشن‌ها با ویبره همراه هستند.

به‌روزرسانی تلگرام

سومین ویژگی، اعلان خوانده شدن پیام در گروه است. اکنون اعضای گروه‌های کوچک می‌توانند پیامی که ارسال کرده‌اید، انتخاب کنند و ببینند چه افراد دیگری در گروه آن را خوانده‌اند. تلگرام می‌گوید این اطلاعات تنها تا هفت روز پس از ارسال پیام باقی می‎‌ماند.

به‌روزرسانی تلگرام

سرانجام باید به آخرین ویژگی بپردازیم. اکنون ادمین‌های گروه می‌توانند لایو استریم‌ گروه را ضبط کنند. ادمین‌ها قادر هستند با استفاده از ویژگی ضبط، قسمتی یا کل یک لایو را پس از پایان آن ذخیره کنند. با این کار، اعضای گروه می‌توانند به لایو دسترسی داشته باشند.

به‌روزرسانی تلگرام

این به‌روزرسانی برای تمام پلتفرم‌های تلگرام در دسترس است. به نظر شما همراهان زومیت، کدام یک از ویژگی‌های جدید کاربردی‌تر از دیگر موارد است؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات