به‌روزرسانی تلگرام با پشتیبانی از استریم بدون محدودیت ویدئو منتشر شد

پنج‌شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۰
مطالعه 2 دقیقه
آخرین به‌روزرسانی تلگرام امکان استریم بدون محدودیت ویدئو و گزینه‎‌های فوروارد جدید را به این اپلیکیشن محبوب اضافه می‌کند.
تبلیغات

تلگرام کار خود را به‌عنوان اپلیکیشن پیام‌رسان سریع و امن شروع کرد و بعد از گذشت ۸ سال از  انتشار، بیشتر و بیشتر شبیه یک شبکه اجتماعی با امکانات متنوع شده است. در ادامه مطلب نگاهی خواهیم داشت به امکانات جدید نسخه‌ی ۸ تلگرام.

استریم بدون محدودیت ویدئو

در به‌روزرسانی قبلی تلگرام امکان اضافه‌ کردن هزار نفر در یک تماس ویدئویی وجود داشت؛ اما در آپدیت جدید، تلگرام این محدودیت را حذف کرده است و تعداد نامحدودی از کاربران می‎‌تواند ویدئو‌های زنده را از طریق کانال تلگرام تماشا کنند. نکته قابل توجه این است که امکان لایو استریم از طریق OBS Studio در تلگرام دسکتاپ به این نسخه اضافه شده است و کاربران می‌توانند به‌راحتی محتوای مورد نظر را برای اعضای کانال خود استریم کنند.

گزینه‌های جدید فوروارد با انعطاف بیشتر

در به‌روزرسانی تلگرام، امکان فوروارد بدون نام و کپشن اضافه شده است و کاربران می‌توانند قبل از فوروارد، نام ارسال‌کننده اصلی و کپشن را حذف کنند. در این حالت به جای اسم منبع اصلی فایل فورواردشده، نام شما جایگزین می‌شود.

انتقال به کانال بعدی بدون نیاز به بازگشت به لیست چت‌ها

اگر در کانال‌های زیادی عضو هستید و روزانه تعداد زیادی پست در این کانال‌ها ارسال می‌شود. ویژگی جدید تلگرام به شما کمک می‌کند بدون بازگشت به صفحه چت به کانال بعدی بروید. زمانی که به انتهای پست‌های یک کانال می‌رسید، کافی است صفحه را کمی به بالا بکشید تا اسم کانال بعدی برای شما نمایان شود و به آن منتقل شوید.

استیکرهای محبوب

در نسخه‌ی جدید تلگرام استیکرهای محبوب از این پس بالای قسمت «Recently Used» در پنل استیکر نمایش داده می‌شوند و کاربران می‌توانند به‌راحتی با انتخاب یکی از استیکرهای دلخواه آن‌ها را به لیست استیکرهای خود اضافه کنند.

در حال انتخاب استیکر

حالا علاوه بر گزینه‌های typing… در زمان نوشتن متن یا recording a voice message در زمان ضبط صدا، گزینه‌ی choosing a sticker در زمان انتخاب استیکر نمایش داده می‌شود.

ایموجی‌های متحرک جدید

در ادامه می‌توانید ایموجی‌های جدیدی که به انیمیشن تبدیل شده‌اند تماشا کنید.

تلگرام می‌گوید در حال کار روی توسعه‌ی ویژگی‌های جالبی برای نسخه بعدی است.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره آخرین به‌روزرسانی تلگرام چیست؟ به نظر شما تلگرام به چه ویژگی جذاب دیگری نیاز دارد؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات