گوگل فروش موسیقی از طریق گوگل پلی را متوقف کرد

گوگل فروش موسیقی از طریق گوگل پلی را متوقف کرد

از همین هفته کاربران دیگر نمی‌توانند ازطریق گوگل پلی، موسیقی خریداری کنند و تمام آلبوم‌ها و ترک‌ها به یوتیوب موزیک منتقل شده‌ است.

گوگل از مدتی پیش اعلام کرده بود که فروش موسیقی در گوگلی پلی را متوقف می‌کند و این اتفاق بالاخره رخ داد و از امروز دیگر نمی‌توان از گوگل پلی موسیقی خرید. گوگل در سایت خود به این موضوع اشاره کرده است که فروشگاه موسیقی در گوگل پلی دیگر دردسترس نیست.

این شرکت اعلام کرد که تمام آهنگ‌هایی که کاربران از این فروشگاه خریده بودند، به سرویس یوتیوب موزیک منتقل می‌شود و کاربران می‌توانند از این پس از یوتیوب موزیک استفاده کنند.

پیش از این، گوگل اعلام کرده بود که برای پشتیبانی بیشتر از سرویس یوتیوب موزیک، فروشگاه موسیقی گوگل پلی را تعطیل می‌کند. این شرکت قبلا اپلیکیشن Play Music را هم حذف کرده بود. درحال‌حاضر گوگل دیگر آنجایی نیست که بتوانید از آن موسیقی‌های مدنظر خود را خریداری کنید. اگر از جمله افرادی هستید که می‌خواهید موسیقی‌های مورد علاقه خود را بخرید و نمی‌خواهید از سرویس‌های استریم موسیقی استفاده کنید، می‌توانید به‌دنبال آیتونز یا Bandcamp باشید. گوگل دیگر امکان فروش موسیقی ندارد.

منبع arstechnica

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید