لینکدین به‌زودی قابلیت کنترل کامنت را عرضه می‌کند

چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
آیکون لینکدین / LinkedIn در نمایشگر آیفون
لینکدین قابلیت جدیدی برای تعامل افراد در پست‌ها به پلتفرمش اضافه خواهد کرد.
تبلیغات

لینکدین برای ارتقای تجربه‌ی کاربری، روی ویژگی جدید «کنترل‌ کامنت» کار می‌کند. ویژگی یادشده این امکان را به کاربران می‌دهد تا تعیین کنند چه کسانی در پست‌هایشان نظر بدهند. توسعه‌دهنده‌ای به‌نام الساندرو پالوزی با ارسال تصویر زیر، درباره‌ی قابلیت جدید در قسمت کامنت‌های لینکدین توییت کرد.  

کنترل کامنت لینکدین

همان‌طورکه در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، سه گزینه‌ برای انتخاب افراد مجاز برای کامنت‌گذاشتن وجود دارد. کاربران به انتخاب خودشان می‌توانند تعیین کنند که همه یا افراد مرتبط یا هیچ‌کس در پست‌هایشان نظر دهند. بنابراین، با ویژگی جدید افراد می‌توانند در تعامل با دیگران کنترل بیشتری داشته باشند.

همان‌طورکه گفته شد، این پلتفرم شغل‌محور فعلا روی ویژگی کنترل کامنت کار می‌کند و عرضه‌ی آن تأیید نشده است؛ اما انتظار می‌رود ویژگی اشاره‌شده همانند کنترل کامنت توییتر باشد؛ بدین‌ترتیب که قبل از ارسال پست در لینکدین، کاربران می‌توانند افراد مجاز برای کامنت‌گذاشتن را انتخاب کنند. در فیسبوک نیز قبلا مشابه همین قابلیت برای کاربران عرضه شد و آ‌ن‌ها می‌توانند تعیین کنند چه کسانی به دیدن پست‌هایشان مجاز هستند.

تاریخ عرضه‌ی ویژگی جدید مشخص نیست؛ اما به‌نظر می‌رسد این شبکه‌ی اجتماعی توسعه‌ی آن را سریع پیش می‌برد و باید برای مشاهده‌ی گزینه‌ی کنترل کامنت پیش از ارسال پست صبر کنیم.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات