قابلیت جدید اینستاگرام برای کمک به رستوران‌ها در دوران کرونا

قابلیت جدید اینستاگرام برای کمک به رستوران‌ها در دوران کرونا

اینستاگرام تلاش می‌کند در طول همه‌گیری COVID-19، از برخی مشاغل و کسب‌و‌کارهای کوچک مانند رستوران‌ها حمایت کند.

اینستاگرام قابلیت جدیدی دراختیار کسب‌و‌کارهایی مانند رستوران‌ها قرار داده تا بتوانند ازطریق استیکرها در استوری‌هایشان سفارش بگیرند یا گیفت کارت بفروشند یا حتی کمک‌های نقدی دریافت کنند. این شبکه به‌تازگی همکاری‌اش با سیستم سفارش آنلاین غذای ChowNow را آغاز کرده است. در این همکاری، اینستاگرام دکمه‌ها و استیکرهای Order Food را دراختیار رستوران‌های محلی قرار داده تا در تصاویر و استوری‌های خود از آن استفاده کنند و از این طریق بتوانند غذا و موادغذایی یا گیفت کارت‌های خود را بفروشند.

کمک اینستاگرام به رستوران ها

به‌گفته‌ی اینستاگرام، این دکمه‌ها و استیکرها کاربران را مستقیما به صفحه‌ی سفارش در ChowNow متصل خواهد کرد و کاربران می‌توانند این استیکرها را در استوری‌های خود استفاده کنند تا کاربران بیشتری از این ویژگی‌های جدید آگاه شوند. این قابلیت جدید اینستاگرام در اوضاع‌واحوال کنونی همه‌گیری ویروس کرونا کمک بزرگی خواهد کرد؛ اوضاعی که باعث تعطیلی و ضرر اقتصادی کسب‌و‌کارها، مخصوصا رستوران‌ها شده است.

ChrisNb، مدیرعامل و بنیان‌گذار ChowNow، در بیانیه‌ای اعلام کرد:

در همه‌گیری بی‌سابقه بیماری، ChowNow تمام منابع خود را برای کمک به اقتصاد رستوران‌های محلی به‌کار گرفته و محصولات و خدمات جدیدی ارائه کرده است. این ویژگی جدید اینستاگرام نیز یکی دیگر از ابزارهای ارزشمندی است که دراختیار رستوران‌ها قرار داده‌ایم تا بدون هزینه و کمیسیون بتوانند سفارش بگیرند و درآمد خود را حفظ کنند.

کمک اینستاگرام به رستوران ها

عکس‌ها و فیلم‌های غذا، ازجمله محتوای متداول و محبوب در اینستاگرام هستند و این قابلیت جدید امکان سفارش غذا را ازطریق اینستاگرام به کاربران خواهد داد. ابزار جدید اینستاگرام روش بازاریابی مطلوبی برای رستوران‌ها است و راهکاری آسان برای اطلاع‌رسانی به مشتریان خواهد بود. درواقع، هرکسی که به‌دنبال سفارش غذا از رستوران‌های محلی باشد، می‌تواند صفحه‌ی رستوران مدنظرش را در اینستاگرام دنبال کند و فقط با کلیک روی دکمه‌ی Order Food یا برچسب Order در استوری، کاربر به سیستم سفارش‌دهی آنلاین ChowNow متصل خواهد شد و می‌تواند پس از سفارش، مبلغ را پرداخت کند. این ویژگی جدید اینستاگرام فعلا در ایالات متحده و کانادا دردسترس است و احتمالا در هفته‌های آینده در دیگر نقاط جهان منتشر خواهد شد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده