قابلیت‌های جدید فیلم‌برداری گوشی‌های سامسونگ فاش شد

قابلیت‌های جدید فیلم‌برداری گوشی‌های سامسونگ فاش شد

به‌تازگی جزئیاتی از رابط کاربری جدید سامسونگ منتشر شده است که ظاهرا قابلیت‌های جدیدی در بخش عکاسی و فیلم‌برداری ارائه خواهد داد.

باتوجه‌به اینکه اکثر دوربین‌های گوشی‌های هوشمند از قابلیت عکاسی با کیفیت خوب تا عالی برخوردار هستند، نبرد بعدی درزمینه‌ی ویدئو و فیلم‌برداری خواهد بود. اعضای خانواده‌ی گلکسی اس ۱۰ سامسونگ و گلکسی نوت ۱۰، از قابلیت فیلم‌برداری باکیفیتی بهره برده‌اند و سامسونگ قصد دارد این روند را تا سال ۲۰۲۰ ادامه دهد.

براساس کدهای فاش‌شده از سامسونگ، ظاهرا این شرکت کره‌ای قصد دارد در به‌روزرسانی‌های آینده‌ی رابط کاربری خود، حالت Pro Video را درکنار دیگر قابلیت‌های عکاسی و فیلم‌برداری دراختیار کاربران قرار دهد. این حالت به کاربران امکان می‌دهد به‌طور دستی نوردهی، سرعت شاتر، ISO و... را تنظیم کنند.

سامسونگ همچنین به‌احتمال زیاد فیلترهای جدیدی در گلکسی اس ۱۱ ارائه خواهد کرد که ازجمله‌ی آن‌ها می‌توان به Side Light ،Artify ،Vintage و Mono اشاره کرد. البته ممکن است کره‌ای‌ها این ویژگی‌ها را در به‌روزرسانی‌هایی در نوت ۱۰ و گلکسی اس 10 نیز دراختیار کاربران قرار دهند.

براساس شنیده‌ها، احتمالا گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۱ درست قبل از كنگره‌ی جهانی موبایل در فوریه‌ی ۲۰۲۰ رونمایی خواهد شد. البته تا وقتی این به‌روزرسانی‌ها و این گوشی هوشمند جدید عرضه نشود، نمی‌توان به‌طور قطعی انتظار این قابلیت‌های جدید را داشت.

منبع androidcentral

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید