ایران اپس، اپ استوری هوشمند و به روز

ایران اپس، اپ استوری هوشمند و به روز

یکی از معتبر ترین منابع انتشار برنامه‌های اندرویدی در سراسر دنیا بهره گیری از اپ استورها است. اپ استورها با استفاده از زیرساخت خود سعی بر ارائه خدماتی دارند تا نیاز کاربران را در هر کجای دنیا نسبت به دریافت اپلیکیشن‌های تلفن همراه مرتفع نمایند. با ورود روز افزون تلفن های هوشمند به بازار داخلی و افزایش کاربران اندرویدی اپ استور جدیدی نیز پا به این عرصه گذاشته که نوع و کیفیت ارائه خدمات آن سبب شده است تا تعاریف زیادی از آن را در گوشه و کنار شنیده شود.

اپ استور اندرویدی ایران اپس از شب یلدا سال گذشته فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است و اتفاقاتی که در این اپ استور شکل گرفته است سبب شده تا در مدت زمان کوتاه تقریبا شش ماهه با رشد قابل توجهی مواجه گردد. استقبال بیش از نیم میلیون کاربر در مدت زمانی پنج ماهه سبب شده تا این موضوع مورد نقد و بررسی قرار گیرد.

رابط کاربری سبک و موفق

iranapps-4

در اولین نکته ای که پس از دریافت ایران اپس با آن مواجه خواهید شد، سبک بودن این اپ استور و رابط کاربری آن است که با بهره گیری از رنگ هایی ملایم و سبک علاوه بر اینکه پردازنده تلفن هوشمند شما را اشغال نمی‌نماید بتوانید به سادگی در میان هزاران برنامه اندرویدی در دسته بندی های متنوع و ایرانیزه شده به جستجوی برنامههای دلخواه خود بپردازید.

هزاران هزار برنامه اندرویدی در یک اکوسیستم

موضوعی که در این اپ استور بسیار مشهود است، تعداد بسیار بالای برنامه‌های اندرویدی است، به گونه ای که عملا برنامه اندرویدی نیست که شما به آن نیاز داشته باشید و در ایران اپس به آن دست پیدا نکنید. تعداد بسیار زیاد برنامه‌های اندرویدی این اپ استور عملا شما را از استقاده از گوگل پلی نیز بی نیاز می‌ماید.

به روزترین اپ استور

iranapps-1

ایران اپس در ارائه به روز رسانی ها و آپدیت برنامه‌ها بسیار سریع عمل می‌نماید. مقایسه بسیار ساده آن تست ساده‌ای است که در مشاهده تعداد برنامه‌های آماده بروزرسانی در این اپ استور با دیگر اپ‌استورهای داخلی می‌توان مشاهده کرد. شاید بتوان گفت ایران اپس حتی از گوگل هم زودتر برنامه ها را برای آپدیت به شما پیشنهاد می دهد!

روش‌های گوناگون در پرداخت

یکی از موضوعاتی که کاربران ایرانی با آن مواجه می باشند بحث پرداخت هزینه برنامه‌هایی است که به صورت غیر رایگان عرضه شده‌اند. ایران اپس با ارائه سرویس کیف پول همراه سعی نموده تا خدمات خود را در جهت تسهیل فرآیند های خرید نیز گسترش دهد و به طور خلاصه، تنها کافی است حساب کاربری خود را در ایران اپس یک بار شارژ نمایید و بعد از آن به راحتی از کیف پول ایران اپس بدون وارد نمودن مجدد اطلاعات کارت به خرید بپردازید. البته سرویس پرداخت آنلاین ایران اپس نیز فرآیند خرید برنامه‌های مورد نیاز غیر رایگان را نیز تسهیل نموده است. گفته می شود به زودی سرویس های پرداخت از طریق USSD و پرداخت از طریق قبض تلفن نیز به ایران اپس اضافه خواهد شد.

سرویس پرداخت درون برنامه ای با کیفیتی همانند گوگل پلی

iranapps-2

سرویس پرداخت درون برنامه ای ایران اپس به توسعه دهندگان ایرانی این امکان را می‌دهد تا نسبت به طراحی و تولید اپلیکیشن‌هایی اقدام نمایند که درون آن یک جریان خرید و فروش نیز وجود دارد. استفاده از این سرویس‌ها بسیار آسان و مفهومی بوده و البته این اپ استور سعی نموده تا در بخش پنل توسعه دهندگان با ارائه مثال‌هایی و در سه گام، توسعه‌دهندگان را در هماهنگ‌سازی این سرویس با اپلیکیشن خود یاری نماید. همچنین یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این سرویس که برای اولین بار توسط این اپ استور منتشر شده است، امکان درج اپلیکیشن دارای سرویس پرداخت درون برنامه‌ای و تست برنامه در داخل پنل توسعه دهندگان می باشد، بدین صورت توسعه دهنده قبل از آنکه برنامه خود را منتشر نماید می تواند به راحتی به تست و آزمایش عملکرد برنامه خود بپردازد. همچنین سرویس پرداخت درون برنامه ای ایران اپس دارای ماژول جدیدی است که توسط آن تولید کنندگان بازی‌های تلفن همراه نیز می توانند با استفاده از قابلیت پرداخت درون برنامه‌ای (خرید سکه در داخل بازی و ...) کسب درآمد بپردازند.

پنل توسعه‌دهنده منظم و بسیار دقیق

بخش پنل توسعه دهندگان این اپ استور به گونه ای طراحی شده است که به طور دقیق اطلاعاتی را در اختیار توسعه‌دهنده قرار دهد که بتواند در تصمیم‌گیری های بعدی جهت ارائه به روز رسانی برنامه‌های خود اقدام نماید. اطلاعاتی از قبیل اینکه برنامه تولیدی چه تعداد نصب فعال دارد و چه تعداد اقدام به حذف برنامه نموده اند و تمامی این آمارها در حالت‌های مختلفی از نمودارها نمایش داده می‌شوند.

دپارتمان پشتیبانی بدون تعطیلی

iranapps-5

ایران اپس تنها اپ استور اندرویدی کشور است که دارای دپارتمان پشتیبانی است و در بیست و چهار ساعت شبانه روز و در هفت روز هفته و تمام سال آماده پاسخگویی و راهنمایی کاربران و توسعه دهندگان است. در بررسی‌های صورت گرفته و از نکات قابل توجه می تون به برخورد بسیار مناسب بخش پشتیبانی که هم به صورت تلفنی و ایمیل کاربران را راهنمایی می‌نمایند اشاره کرد. اتفاقی که در کمتر سرویس ایرانی می توان مشاهده کرد و به گفته مدیران ایران اپس، شعار همیشه حق با مشتری است را زنده نگاه داشته‌اند.

در پایان لازم به ذکر است که مدیران ایران اپس برنامه‌های بسیار وسیع‌تری را برای این اپ استور در نظر گرفته‌اند که البته در این میان پذیرای نظرات تمامی کاربران و علاقه مندان نیز هستند.

ایران اپس را می‌توانید از آدرس iranapps.ir برای تلفن هوشمند اندرویدی خود دریافت نمایید.

iranapps-3

پایان رپورتاژ آگهی/


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید