تصاویر هوایی مجذوب‌کننده از زیباترین مناظر چین

پنج‌شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۰
مطالعه 6 دقیقه
 زیباترین مناظر چین
فلوریان دلالی در مجموعه «The Beauty of China From the Air» زیباترین تصاویر ممکن را از مناظر دنج و خیره‌کننده کشور چین ثبت کرده است.
تبلیغات

فلوریان دلالی (Florian Delalée) عکاس خوش‌ذوقی است که اولین بار در سن ۲۱ سالگی، هنگامی که کارفرمایش او را از فرانسه به شانگهای چین فرستاد، عکاسی را آغاز کرد. در آن زمان بود که او تصمیم گرفت یک دوربین DSLR بخرد تا در وقت آزاد خود آسیا را کاوش کند.

فلوریان که از سال ۲۰۱۰ تاکنون در چین زندگی می‌کند، دهه اخیر زندگی خود را در سراسر آسیا گذرانده است. او از دنیای حرفه‌ای صنعتی خود فرار کرده تا مسیر جدیدی برای کسب تجارب عکاسی در پیش بگیرد.

عکس‌های هوایی فلوریان دلالی از سومین کشور بزرگ جهان، تنوع خیره‌کننده‌ای از رنگ‌ها و بافت‌ها به نمایش می‌گذارد. در این قسمت از شاتر مجموعه‌ای از این تصاویر هوایی و زیبای را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم. برای دیدن این تصاویر با زومیت همراه باشید.

تصاویر هوایی زیبا از مناظر چین
تصاویر هوایی زیبا از مناظر چین
مطالعه '6

اگر از تصاویر بالا لذت برده‌اید، می‌توانید برای حمایت و دیدن تصاویر بیشتر از این هنرمند، صفحه اینستاگرام فلوریان دلالی را دنبال کنید.

امیدواریم این قسمت از شاتر موردپسندتان قرار گرفته باشد. نظر شما در مورد این تصاویر هوایی از مناظر کشور چین چیست؟ کدام تصویر را بیشتر دوست داشتید؟ دیدگاه خود را با ما و کاربران زومیت در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات