تصاویر هوایی زیبا از مناظر چین

چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰
مطالعه 6 دقیقه
فلوریان دلالی عکاس جوانی است که با استفاده از یک پهپاد دوربین‌دار زیبایی مناظر چین را کشف می‌کند و از آن‌ها عکس می‌گیرد.

فلوریان دلالی عکاس خوش‌ذوقی است که اولین بار در سن ۲۱ سالگی، هنگامی که کارفرمایش او را از فرانسه به شانگهای چین فرستاد، عکاسی را آغاز کرد. در آن زمان بود که او تصمیم گرفت یک دوربین DSLR بخرد تا در وقت آزاد خود آسیا را کاوش کند.

فلوریان که از سال ۲۰۱۰ تاکنون در چین زندگی می‌کند، دهه اخیر زندگی خود را در سراسر آسیا گذرانده است. او از دنیای حرفه‌ای صنعتی خود فرار کرده تا مسیر جدیدی برای کسب تجارب عکاسی در پیش بگیرد.

عکس‌های هوایی فلوریان دلالی از سومین کشور بزرگ جهان، تنوع خیره‌کننده‌ای از رنگ‌ها و بافت‌ها به نمایش می‌گذارد. در این قسمت از شاتر مجموعه‌ای از این تصاویر هوایی و زیبای را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم. برای دیدن این تصاویر با زومیت همراه باشید.

فلوریان در مورد عکاسی خود می‌گوید:

با بسته شدن مرز کشورها در زمان همه‌گیری کووید-۱۹، فلوریان به جای سفر به کشورهای مختلف شروع به کشف و عکاسی از مناطق معروف، دورافتاده‌ و کمتر شناخته‌شده‌ی چین کرد.

او در این مورد می‌گوید:

سفرهای فلوریان او را به دیوار بزرگ چین، مزارع تراس‌بندی‌شده برنج، دریاچه‌ها، جنگل‌های سرخ و مناطق دیگر کشاند. مکان‌هایی که فلوریان تاکنون بازدید کرده شامل سین‌کیانگ، تبت، سیچوان، یون‌نان، جیانگشی، پکن، گوانگشی، آن‌هویی، گانسو و مغولستان داخلی است.

اگر از تصاویر بالا لذت برده‌اید، می‌توانید برای حمایت و دیدن تصاویر بیشتر از این هنرمند، صفحه اینستاگرام فلوریان دلالی را دنبال کنید.

امیدواریم از این قسمت از شاتر لذت برده باشید. نظر شما در مورد این تصاویر هوایی از مناظر کشور چین چیست؟ کدام تصویر را بیشتر دوست داشتید؟ دیدگاه خود را با ما و کاربران زومیت در میان بگذارید.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود