برندگان دهمین مسابقه عکاسی Audubon معرفی شدند

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
پرندگان آمریکای‌شمالی با زیبایی افسانه‌ای و خیره‌کننده‌ی خود، از جذاب‌ترین سوژه‌های عکاسی حیات‌وحش‌اند. درادامه، برای تماشای گوشه‌ای از این زیبایی‌ها در آثار برگزیده‌ی مسابقه‌ی عکاسی Audubon، با زومیت همراه باشید.

جمعیت ملی آدوبان (Audubon)، انجمن غیرانتفاعی فعال در حوزه‌ی محیط‌زیست، برندگان دهمین دوره‌ی مسابقات عکاسی سالانه‌ی خود با موضوع پرندگان افسانه‌ای آمریکای‌شمالی را از میان حدود دوهزار شرکت‌کننده معرفی کرد. در مسابقات سال ۲۰۱۹، علاوه‌بر بخش‌های جایزه‌ بزرگ، حرفه‌ای، آماتور و جوانان، در دو رده‌ی جدید نیز جوایزی به برگزیدگان اهدا شد: جایزه‌ی بخش «گیاهان برای پرندگان» (Plants for Birds) برای اثری که تعامل پرندگان با گیاهان بومی منطقه را به بهترین شکل ممکن به‌نمایش بگذارد و جایزه‌ی فیشر (به افتخار کوین فیشر، مدیر بازنشسته‌ی مجموعه)، به عکسی که خلاقانه‌ترین رویکرد را در میان آثار بخش‌های دیگر داشته‌ باشد. برای تماشای این آثار فوق‌العاده، با زومیت همراه باشید.

برنده‌ی بخش جایزه بزرگ، کاترین سوادا

برنده‌ی بخش حرفه‌ای، الیزابت بوئم

برنده‌ی بخش آماتور، ماریام کمال

برنده‌ی بخش جوانان، سباستین ولاسکوز

برنده‌ی بخش گیاهان برای پرندگان، مایکل شولت

برنده‌ی جایزه فیشر، لی دنگ

تقدیر ویژه در بخش حرفه‌ای، کوین ابی

تقدیر ویژه در بخش آماتور، ملیسا راول

تقدیر ویژه در بخش جوانان، گرت شیتز

این آثار علاوه‌بر چاپ در نسخه‌ی تابستان ۲۰۱۹ نشریه‌ی انجمن، در همایش دوسالانه‌ی Audubon که ماه جاری برگزار می‌شود و نیز در تور نمایشگاهی ویژه‌ای که در شعب و مراکز Audubon در سرتاسر آمریکا توقف خواهد داشت، به‌نمایش در‌خواهند‌ آمد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی جمعیت Audubon و مقایسه‌ی آثار برگزیده‌ی امسال با سال‌های گذشته، می‌توانید به وب‌سایت این مجموعه مراجعه کنید.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود