سامسونگ اعلام کرد برنامه‌ای برای رونمایی از اگزینوس ۲۲۰۰ در ۱۹ نوامبر ندارد

پنج‌شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
سامسونگ با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد که قرار نیست اگزینوس ۲۲۰۰ در ۱۹ نوامبر معرفی شود.
تبلیغات

سامسونگ اخیرا در توییتر خود توضیح داده که هیچ رویدادی مرتبط با اگزینوس برای ۱۹ نوامبر برنامه‌ریزی نکرده است. شرکت مذکور با این کار به شایعات مربوط به عرضه اگزینوس ۲۲۰۰ خاتمه داد.

Despite the rumors, we don't have any Exynos-related events planned on 11/19, but we do have some changes coming to our social accounts. Stay tuned to the @SamsungDSGlobal account for more!— Samsung Exynos (@SamsungExynos) November 10, 2021

(ترجمه: با وجود شایعات، ما هیچ رویدادی مرتبط با اگزینوس در تاریخ ۱۹ نوامبر برنامه‌ریزی نکرده‌ایم، اما تغییراتی در حساب‌های اجتماعی خود اعمال خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر با @SamsungDSGlobal همراه باشید!)

پیش از این پستی در اینستاگرام منتشر شده بود که براساس آن حدس زده می‌شد این پردازنده ممکن است در ۱۹ نوامبر رونمایی شود:

پست اینستاگرامی سامسونگ

به گزارش گیزموچاینا، این پست همچنین شامل تگ جدید #EverythingChanges (همه‌چیز تغییر می‌کند) بود که بسیاری باور داشتند به اگزینوس ۲۲۰۰ مربوط می‌شود.

پست مذکور به پست دیگری که به پردازنده گرافیکی ای‌ام‌دی که ظاهرا با اگزینوس ۲۲۰۰ همراه می‌شود، اشاره می‌کرد. در بخشی از آن نوشته شده بود:

با ادامه پیشرفت گرافیک‌های بازی، اجازه دهید به شما نشان دهیم که سرگرمی در آینده چگونه خواهد بود.

با رفرنس‌هایی مانند جمله مذکور و این واقعیت که هر دو پست از صفحه رسمی @samsungexynos منتشر شده‌ بودند، اکثر کاربران فکر می‌کردند که آن‌ها به پردازنده آینده این شرکت مربوط هستند. بنابراین توییتی که سامسونگ برای انکار این مسئله منتشر کرد برای بسیاری تعجب‌آور بود.

با این وجود، تراشه آتی اگزینوس ۲۲۰۰ سامسونگ با یک پردازنده گرافیکی AMD جفت می‌شود که پشتیبانی از raytracing را ممکن می‌کند. طبق گزارش‌ها، این قطعه با استفاده از فرایند ۴ نانومتری غول کره جنوبی ساخته خواهد شد و دارای یک هسته CPU Cortex-X2، سه هسته CPU Cortex-A710 و چهار هسته CPU Cortex-A510 است.

با توجه به اینکه تراشه مذکور دارای ویژگی‌های پرچم‌دار است، به نظر می‌رسد با سری آینده سامسونگ گلکسی S22 عرضه خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات