اسنپدراگون ۸۷۵ می‌تواند ۲۵ درصد سریع‌تر از مدل قبلی باشد

اسنپدراگون ۸۷۵ می‌تواند ۲۵ درصد سریع‌تر از مدل قبلی باشد

بر اساس اطلاعات منتشرشده در وب‌سایت AnTuTu، تراشه اسنپدراگون ۸۷۵ نزدیک به ۲۵ درصد سریع‌تر از مدل است.

تراشه اسنپ‌دراگون ۸۷۵ که با اسم رمز Lahaina شناخته می‌شود، به شکل شگفت‌انگیزی از مدل قبلی سریع‌تر است. بنچمارک اولیه این تراشه که در AnTuTu منتشر شده است، به امتیاز ۸۴۷ هزار اشاره می‌کند. مدل قبلی تراشه اسنپ‌دراگون توانسته است امتیاز ۶۶۳ هزار کسب کند.

بنچمارک اولیه اسنپ‌دراگون ۸۷۵ نشان می‌دهد این تراشه ۲۵ درصد سریع‌تر از مدل قبلی است. بااین‌حال باید منتظر اطلاعات دقیق از طرف شرکت کوالکام باشیم.

امتیاز اسنپ دراگون 875 در AnTuTu

برای مقایسه بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که آیفون ۱۲ امتیاز ۵۶۵ هزار و دو تراشه Kirin 9000 و اگزینوس ۱۰۸۰، به ترتیب امتیاز ۶۹۶ هزار و ۶۹۳ هزار کسب کرده‌اند. تمام این تراشه‌ها توانسته‌اند امتیازی بالاتر از اسنپ‌دراگون ۸۶۵ کسب کنند.

درحال‌حاضر بالاترین امتیاز در AnTuTu برای تراشه اسنپ‌دراگون ۸۶۵ است؛ آن هم مدل اصلی نه مدل پلاس. AnTuTu به این موضوع اشاره کرده است که میزان رم به‌کاررفته برای گوشی‌ها، روی امتیاز نهایی تأثیر زیادی می‌گذارد. همچنین بالاتر بودن حافظه داخلی UFS 3.1 یکی دیگر از المان‌هایی است که می‌تواند امتیاز را افزایش دهد.

شرکت کوالکام تراشه اسنپ‌دراگون ۸۷۵ را در تاریخ ۱۱ آذر به‌صورت رسمی معرفی خواهد کرد و ما اطلاعات دقیق‌تری از عملکرد این تراشه به دست خواهیم آورد.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده